Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal vége?

Figyelt kérdés

Már 1,5 éve vagyunk “barátság extrákkal” kapcsolatban egy pasival. Tudtam,hogy nem kellene belemenni,mert ém bele voltam zúgva,de többet nem akart. Ígybelementem...

szex előtt mindig volt valami program is, szóval egyáltalán nem csak arról szól, sokszor szex nélkül is találkozunk és megbeszéltük,hogy mással nem kavarunk amígy így sgyütt csináljuk. Csak nincs elköteleződés és nem vagyunk együtt, barátok és mindenki úgy tudja,hogy barátok vagyunk, nincs számonkérés meg semmi más ami egy kapcsolattal jár.

Egész jól működött idáig,de érzem,hogy kezdek kiüresedni,hogy ez nem elég. Fogni akarom valaki kezét az utcán, azt akarom,hogy egymás életének a részei legyünk, ne csak részlegesen,bújkálva.

Van ey barátnőm aki ismeri és beszélt vele, felhozta neki,hogy mi lenne ha mi összejönnénk,mert hát innen már nem sok egy kapcsolat. Mondta, hogy nem érzi úgy,mert nem működne,mivel nagyon mások vagyunk,de majd ha úgy fogja érezni egyszer,hogy menne,akkor nem fog habozni.

Az igaz,hogy nagyon mások vagyunk, más hondolataink vannak az életeől teljesen,de ha jól érezzük magunkat együtt,akkor miért nem lehet ezen felülkerekedni?:/

Nem rudom mit csináljak,meddig bírom ezt monoton- “jó vagy egy késő esti mozira ,kajálásra meg szexre, de ahhoz nem elég jó ,hogy megfogjam az utcán a kezed, hogy elutazzunk együtt, vagy hkgy közös jövőt tervezzek veled” - kapcsolatot.

Kezdek kiégni.

Mi lenne a jó? Fejezzem be az egészet,lépjek ki ? Vagy valahogy próbáljam meggyőzni,bizonyítsam ,tettekkel hogy működne közöttünk?

22N


2019. márc. 9. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Cseréld le igy nem sok értelme van
2019. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor értitek már meg, hogy sose fogjátok a másikat arra rávenni, amit nem akar? A fejedre is állhatsz, és ő megmondta már az elején is.
2019. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Ezeken mindig olyan jót nevetek...
2019. márc. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy szórakoztat... engem kevésbé
2019. márc. 9. 15:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Adtam tanácsot, nem érdekel téged.
2019. márc. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Igen, sok nő így van. Attól hogy ő szerelmes és szétteszi a lábát, a pasinál max annyi, van egy kéznél lévő ingyen luk.

Reménykedjél még pár évet és utána keressél egy balekot aki feleségül vesz.

2019. márc. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele: De szerintem nem lesz a válasz. Illetve elég valószinű, hogy más partnere is van.


Szerintem ez az egész sexkapcsi olyan állatias, személytelen.

2019. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Fejezd be es tobbe ne legyel masnak az ingyenprostija. A baratsag extrakkal a nok kizsakmanyolasa, ugyanis MINDIG az a vege, hogy a no elkezd kotodni es hoppon marad. Ugyanis ez olyan, mint a terdreflex: jokat beszelgettek es jokat dugtok es ez hozzalancol.

Jah, teledumaltak a lanyok fejet, hogy kepesek a kotodes nelkuli szexre, ehhez nekik is "joguk van". Szerintem meg inkabb a megbecsuleshez es a szerelemhez van jogunk. Ennek a nyertesei azok a ferfiak, akik nem akarnak elkotelezodni es egy kapcsolat terheit nem kerik. Ez a korunk egyik nagy atverese szabadsagnak alcazva.

Legkozelebb milyen termeszeti torvennyel akarsz szembeszallni, a gravitacioval? Direkt sarkitom ki ennyire, hogy erezd, hogy a lehetetlenre vallalkoztal. Az erzelmekkel soha nem lehet szembemenni.

2019. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lollypop, bírom a hozzászólásaidat. 😊

Teljesen egyetértek. Nekem az a tapasztalatom, hogy egy-két alkalmas, érzelmek nelküli szex nőként is működik, de tartósan nem, mert abból kötődés lesz, rosszabb esetben egyoldalú szerelem. Lehet olyan szakasz egy nő életében is, amikor nem vágyik párkapcsolatra, de az nem tart évekig, és olyankor nem ragadsz le egy pasinál.

2019. márc. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk joguk tényleg van a nőknek úgy és azzal kefélniük, ahogyan és akivel akarnak. Probléma akkor van, amikor valaki nem ismeri fel, hogy ez a felállás nem való neki, vagy abban a reményben megy bele a szexkapcsolatba, hogy később majd több lehet belőle. A kérdező esete is ilyen.

Abban amúgy egyetértek, hogy a "barátság extrákkal" mögött a "birtokolni akarom a testedet és a lelkedet anélkül, hogy bármiféle elköteleződést ígérnék neked cserébe, mert nekem így kényelmes" koncepció áll, ezért hányok tőle most már én is.

2019. márc. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!