Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál olyan lánnyal akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan lánnyal akinek 16 partnere volt 24 éves korára?

Figyelt kérdés
2019. márc. 9. 15:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól néz ki, akkor igen.
2019. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem befolyásolja, hogy járnék-e vele vagy sem. A személyiségétől függ és attól, hogy tetszik-e.
2019. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Nem.

32/f

2019. márc. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Senkitől sem szoktam számon kérni, hogy hány partnere volt. Viszont az zavarhat, ha valakinek alapból olyan a személyisége, hogy komolytalan, emiatt nem tud elköteleződni senki mellett és gyakran váltogatja a partnereit.
2019. márc. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
#3 Miért nem?
2019. márc. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Párkapcsolat nem, csak alkalmi, vagy szexkapcsi.


De most komolyan ez, hogy jött ki? A 16 közül egy sem volt olyan akivel legalább évekig kitartott volna?


Meg egyáltalán hogyan jegyzete fel ilyen pontosan? Könyvelést vezetett róla?

2019. márc. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

#5. Mert ha őt tették ki, akkor vagy tényleg gond van vele vagy nincs, ez pedig tuti traumatizálta. Ha ő tett ki mindenkit, akkor meg azt feltételezem a "megszoksz vagy megszöksz" a módi. Ha meg szex kapcsolatok, akkor meg nincs párkapcsolati tapasztalata. Nekem meg sem meg nevelni, sem meg gyógyítani nincs már kedvem senkit tök ismeretlenül, mivel már csináltam eleget. Csak egy sima kapcsolatot szeretnék azzal, aki mellett nem az előélete levét kellene innom. Persze lehet mondani, hogy ő a kivétel, de attól, hogy van aki túlélt már 10 emelet zuhanást képletesen, én nem próbálom ki... mellesleg újra. :)

32/f

2019. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban, ahol minden a szex szexualitásról szól, sajnos simán össze tud ennyi jönni.


Egy baja lehet, naiv. Vonzó, minek kéresse magát, hiába ráérne vele, a srác szeretné... Megtörténik, a srác lelép, bocs nem stimmelünk dumával.

És cuki mókuskerék.


És lehet jönni a felesleges dumával, hogy ki van csukva, hogy csak ilyet. Én nem keresek pasit(saját nemem vonz), és naponta kapok ajánlatot a "belsőm megismerésére", akkor egy pasira párra vágyó nő vajon mennyit, és vajon hányan engednek az "erőszakos" jussunk már az ágyba dolognak.

Sajnos ezt látom, hogy ebbe belefutnak nagyon sokan, itt is túl sokan osztják, hogy minnél előbb, 2-3tali, mert az dönti el úgyis lesz e folytatás, picit fordítva ülnek a lovon

2019. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#7 Értelek, de lehetséges,hogy ez a 16 vegyesen jött össze, nem tudhatod. Ahogy azt sem,hogy kell-e valakit gyógyítani, vagy keletkezett-e bármi problémája abból,hogy ennyi partnere volt. :D (Manapság egyébként nem is hiszem,hogy ez különösebben sok lenne)


Sajnálom,hogy vannak ilyen élből elutasító emberek.Ez csak egy szám,ebből túl sok minden nem derül ki. De te gondolom még akkor az első randi előtt tisztába teszed a számokat az aktuális illetőnél,biztos, ami biztos :D

Ha eléri azt a bizonyos határt akkor off. (?)

2019. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%
Én járok ilyen nőkhőz,de mint kliens.
2019. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!