Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok? Ti buktok 25 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Ti buktok 25 év felett a 16-18 éves fiúkra? Egyszer kipróbálnátok?

Figyelt kérdés
Ha helyes, sportos az illető? Nincs benne a szex bakancslistátokban? Úgy vettem észre sok idősebb nőnek tetszenek az ilyen korabeli helyes pasik, ezért remélem egy anonim oldalon kapok őszinte választ erre. Korotokat is írjátok le kérlek.
2019. márc. 9. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
28 évesen bocsi, de nem vágyom kisfiúra. Ha gyereket szeretnék, akkor szülök a páromnak.
2019. márc. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már egy-két helyes fiút, de nem mondanám, hogy bukok erre a korosztályra.

Csak olyannal kezdenék, aki elmúlt 18 éves.

2019. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kérdés nem erre vonatkozott, de 19 éves lányként sem.
2019. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem bukok erre a típusra. 16-18 éves korban kipróbáltam, nem egyszer. Egy életre elég is volt.
2019. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is inkább az idősebb pasik jönnek be, szex téren meg főleg. Azért jobb, ha magától is tud egy-két fogást, és nem gondolja azt, hogy ha egy nőnek valami jó, akkor a többinek is az lesz a jó. Én most úgy gondolom, hogy szex téren jobban érzem magam úgy, ha nem kell tanítgatni a másikat.
2019. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha látok is helyes fiatal fiút,nem szexuálisan vonz,de mondjuk megfordul a fejemben,hogy szeretném ha ilyen fiam lenne
2019. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudok erre a korosztályra férfiként nézni, ugyanis nem az. Meg van egy ilyen korú öcsém, szóval eszembe nem jutna a barátaival fuuuj.

Én az igazi férfiakra izgulok, akik ilyenek az én szememben : nagy darab (izmos, és nem dagadt!) borostás arc, esetleg hosszabb haj, mint pl Brock o'Hurn awwehhhh

2019. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Ezt besz...ptad. Nem kell itt (sem) senkinek a kicsi kukid!
2019. márc. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én próbáltam már kb 25 évesen, ès nagyon jó volt.De hozzátartozik, hogy volt tapasztalata, önbizalma, és nagyon lelkes volt.Ez jött be legjobban.


30/N

2019. márc. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!