Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hetero lányok! Ti kipróbálnáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lányok! Ti kipróbálnátok egyszer "kíváncsiságból" valamelyik barátnőtökkel/lány ismerősöm Ököl a leszbikus szexet?

Figyelt kérdés
Esetleg van itt olyan, aki kipróbálta már? Ha igen "milyen volt"?

2019. jan. 8. 08:15
 1/8 A kérdező kommentje:
*ismerősötökkel (bocsi az elírásért)
2019. jan. 8. 08:16
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerőssel nem, csak idősebb nővel.
2019. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Melyik részét nem érteni?

A hetero: minimum semleges a saját neme iránt, de többségében undorodik, taszítja a saját neme!

Ha már szeretkezett a saját nemével, az minimum BISZEX!

Tehát nem lehet hetero!

2019. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Az aminek mondani akarja magát, ezt tartsuk már tiszteletben. Egyszer kipróbálja valaki de nem jön be neki meg nem akar többet, miért ne lehetne hetero?

Nekem is volt pasim, le is fekudtem vele és akkor nem is volt bajom vele... de mióta voltam lánnyal is őszintén soha többet nem akarok pasival. Miért mondjam magam így magam biszexnek? A sráccal sem azért voltam, mert vonzott a gondolat, hogy pénisze van... a panszexuálishoz közelebb lennék, de gondolkodtam rajta, hogy megint pasival lennék mi lenne és az volt bennem, hogy NEM, fúj, nem menne, plusz meg a transzok sem vonzanak... Szóval én sajnálom, ha valakit zavar, de így is leszbikusnak tartom magam, mivel szexuálisan csak a nők vonzanak.

A kérdésre válaszolva meg passz, van több hetero ismerősöm is aki játszik a gondolattal, hogy lánnyal kipróbálja, mert nő a női testet mégis jobban ismeri. Aztán az öklözés az olyan, amit sehogy nem csináltam még, de engem nem is vonz a dolog. Szerintem ez tök egyénfüggő, szóval biztos van olyan. De szerintem aki egy alkalmat akar, az nem ezt várja egy ilyen együttléttől.

2019. jan. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem meg az emberi szexualitás ezerszer összetettebb meg árnyaltabb annál, hogy hetero, homo, meg bi. Ezek csak hülye címkék, értelmetlen kategóriák, nem teljesen tök mindegy hogy minek nevezed magad. Ha olyan lány vagy fiú vagy aki csak az ellenkező nemhez vonzódott egész életében de most valamilyen oknál fogva mégis megtetszett valaki a saját nemedből, akkor próbáld ki, élvezd az életet amiről rohadtul csak egy van. Ha erre vágysz csináld, miért kell egyből azon gondolkodni hogy te ettől most meleg lettél, vagy biszex vagy? Lehet hogy egyszer kipróbálod aztán soha többet, az is lehet hogy mostantól a másik nem is érdekelni fog de még az is hogy teljesen átállsz a másik nemre. Változtat ezen bármin is az hogy milyen szót használsz magadra? Szerintem nem. A lényeg hogy boldog légy, úgy éld az életed ahogy te szeretnéd és ne úgy hogy megfelelj más vagy magad által magadra erőltetett kategóriáknak.

Vannak akik mindig is tudták hogy csak a lányokhoz vonzódtak, és nagyon kényelmesek a leszbikus címkével de olyanok is akik mindig a fiúkhoz vonzódtak vagy azt hitték és valaki hatására ráébrednek hogy ők igazából lányokkal boldogabbak lennének, és ezután életük végéig lányokkal lesznek kapcsolatban. Csak ez számít és nem az hogy minek nevezi ezentúl magát. Ha leszbikusnak hívja magát úgyis lesz aki úgy gondolkodik hogy de hogyan lennél te leszbikus ha régen fiúkkal jártál. Ha meg biszexnek úgyis lesz olyan aki azt mondja hogy de hogy lennél biszex ha nem is akarsz férfiakkal ismerkedni csak nőkkel.

Itt is az egyik ember egy olyan lányt aki egyszer volt másik lánnyal még heteronak tart, a másik már biszexnek. Teljesen lényegtelen hogy kinek van igaza, mert ez úgyse ez a hülye címke fogja meghatározni egy ilyen lány további életét hanem kizárólag az hogy mit érez. Ennél szerintem van jobb dolga is mint hogy most azon vitatkozzon hogy a neten hogy most ő akkor mi.

2019. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Talán igen
2019. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. márc. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy pontig elmentem egy biszex lánnyal, élveztem, de annyira nem mozgatott meg, hogy folytasam is.
2021. márc. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!