Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudja, hogy nekem rosszat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudja, hogy nekem rosszat okoz, miért csinálja velem?

Figyelt kérdés
Több mint fel éve szakitott velem. Azóta neha megkeres,persze csak kihasznalasbol,én meg mindig reménykedtem. Legutóbb már hitegetett,hogy újra jó lenne együtt. Erre fel meg dugott valakit,én kiakadtam és nem írtunk egymasnak. Írta, hogy nem akart rosszat okozni. Egy hét múlva irt egy lényegtelen dolgot,de nem tartott sokáig a beszelgetes. Utána egy hét szünet,aztán brutal módon nyomult írásban. Én rideg voltam,Bar azért visszairtam. Ez 3napig tartott. Most megint semmi. Nem jelentkezik.
2019. márc. 9. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Lepj tovabb.
2019. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy ez rossz neked, akkor miért folytatod a dolgot?
2019. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mire valahogy ellennék,folyton megkeres és fel zaklat.
2019. márc. 9. 22:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Idiótákkal ne foglalkozz. Ne reagálj semmit, ha legközelebb jelentkezik.
2019. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!