Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a barátnőmnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátnőmnek van igaza vagy nekem? Úgy vélem kezd meghülyülni.

Figyelt kérdés

A szituáció a következő:

Új helyre költöztünk, ahol én ismerek jó néhány embert, a párom viszont csak alig 1-2-t.

Nekem azonnal lett munkám az ismeretségeim lévén a páromnak viszont csak hetek múltán. Amint elkezdett dolgozni megkért, hogy ne mondjam el senkinek hogy talált munkát. Ezzel szemben én ezt megtettem, de már azelőtt hogy erre Ő megkért volna engem. Majd egyik ismerősöm megkért, kérdezzem meg a párom, tudna e munkát szerezni neki az új munkahelyén, amire teljesen kiakadt, mondván magasról teszek rá és nekem sokkal fontosabbak az ismerőseim, munkatársaim mint Ő. Azt állítja, amíg neki senki sem segített munkát találni, addig Ő sem fog másoknak. Teljesen ki van akadva rám, alig beszélünk.


Az én véleményem: az illető csak egy ártatlan kérdést tett fel amit én tolmácsoltam a páromnak, majd Ő a bolhából elefántot csinált. Az ő munkája nincs veszészben azért mert megprobalok segíteni valakinek, aki ezután esetlegesen a lekötelezettje lehet. S még jó szemmel is néznének rá mert segítőkész, így viszont azt gondolják hogy szia..k a többiek fejére, ami által én is meg leszek bélyegezve, hiszem az én párom.


Kicsit kacifántos, de szerintetek neki van igaza vagy nekem?


2018. szept. 26. 11:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem tudod és nem is érdekel, hogy a barátnőd miért akarja titkolni a munkahelyét. Ez öreg hiba.

Te ugyanúgy magaddal foglalkozol, hogy te hogy jösz ki ebből mások szemébe.

Addig nem tudod mekkora elefánt az a bolha amíg ki nem deríted miért akarja nwm mások órára kötni hol a munkahelye.

A barátnőd segítőkészsége illetve annak hiánya pedig érthető, ha csalódott az emberekbe. Akkor ez a reakció teljesen normális.

Szerintem te nem ismered úgy igazán a saját barátnőd, de ebből a kérdésből az derül ki hogy úgy igazából nem is érdekel ... csak te...

2018. szept. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%

Őt nem az zavarja, hogy ez miatt veszélybe kerülne a munkahelye, hanem az, hogy neked egyből lett munkád mások révén, ő meg rosszul érezte magát a bőrében, hogy neki nem sikerült egyből. Továbbá megkért amit nem tartottál be, gondolom később akarta megosztani a barátaiddal, hogy sikerült elhelyezkednie. Nem tartottad szem előtt a kérését.

Nem mondom, hogy igaza van, de viszont érthető, hogy kiborult rád. Lehet azért sem akarta elmondani még senkinek, ne hogy véletlen ne tetsszen neki és ott hagyja vagy őt rúgják ki. Így ha véletlen megtörténik, majd éghet a pofája miattad, mert te elkotyogtad mindenkinek és előre érzi, hogy majd jönnek a szúrós szemű barátocskáid.

2018. szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy #1-es, szerintem elnéztél valamit, de nagy valószínűséggel a kérdező a nő. És a párját, aki férfi, őt alázta meg ezzel.
2018. szept. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Minden vitánál abból indulhatok ki, hogy MIND A KETTŐTÖKNEK IGAZA VAN. A saját szemszögéből. Ha közösen akartok előre haladni, sose azt nézzétek, kinek van igaza vagy épp ki a hibás. Ez ugyanis nem visz előre. Mindig arra koncentráljatok, mi legyen a következő lépés. A barátnőd még nagyon kislány a "ha nekem nem segítettek, én sem segítek" duzzogással. Ugyanakkor hálátlan dolog munkához segíteni valakit. Általában csak addig vagy jó, amíg segítesz. A segítség pedig sok esetben azzal egyenlő, hogy elintézel mindent a másik helyett. Aztán ha egyszer nemet mondasz, Te vagy a világ legszemetebb embere. De nekem erős a gyanúm, hogy a munka ügy már csak "gyújtópont" volt. Gondold végig, van-e abban bármi igazság abban, hogy teszel rá és fontosabbak a haverok, kollégák.
2018. szept. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#3, fordítva.

Egyébként, ha mégegyszer elolvasnatok...

Csak azután kért meg, ne szóljak senkinek, miután megkert hogy ne tegyem...

2018. szept. 26. 11:45
 6/18 anonim ***** válasza:
12%
Úgy látom, hogy itt mindenki félrebeszél. Ő a férfi és még az előtt mondta el a "titkot", mielőtt megkérte volna a barátnője rá; ergo senkit nem vert át. Egyeske, nem kell a kioktató szöveg, mindig csak a feminista acsarkodás megy. Kérdező, neked van igazad, egyértelműen. Rettenetesen fel van fújva ez az egész, ideje, hogy észhez térjen.
2018. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Tehát azután kért meg hogy ne szóljak senkinek, miután már megtettem. Ezt tekintve én mosom kezeim.
2018. szept. 26. 11:46
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Oké, legyen Neked igazad. És? Ettől mi változik? Ettől jobb lesz a kapcsolat? Jobb lesz tőle otthon a hangulat? Megmondod a barátnődnek, hogy a névtelen-arctalan gyakorisok szerint neked van igazad, és ezzel probléma megoldva? Vagy hogy képzeled a továbbiakat?
2018. szept. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%

A barátnőd önző.

Egy új környezetben nem így kell viselkedni.

Én segítek ha tudok bárkinek nemtől kortől ismerettségtől függetlenül és nem várok viszonzásként semmit.

A sorstól vissza fogom kapni a segítséget egy másik ember személyében más körülmények között. Ezt számtalan példa igazolja.


Ha a csaj az új környezetben így viselkedik rányomnak egy bélyeget amitől nem fog szabadulni.

2018. szept. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#1

Annyira foglalkozom vele amennyire Ő velem.

"Te ugyanúgy magaddal foglalkozol, hogy te hogy jösz ki ebből mások szemébe." - Nem én, hanem mi ketten a párommal. Csak ő gondolja hogy csalódott az emberekben.


#2

Korabban megbeszéltünk hogy lehet, hetekben fog telni mire lesz állása, így is lett. Korábban ugyanebben a cipőben jártam. Ez senkinek sem a hibája, ha épp nincs munka, de ezt ő a többiek nyakába varrja.


#3

"Ugyanakkor hálátlan dolog munkához segíteni valakit. Általában csak addig vagy jó, amíg segítesz." - De legalább lesz rólad egy pozitív kép az emberekben, ami nem árt.


#6

Köszönöm.

2018. szept. 26. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!