Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » "Beszélnünk kell" kifejezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Beszélnünk kell" kifejezés egy leszbikus kapcsolatban is rosszat jelent?

Figyelt kérdés

Tegnap egy kicsit sikerült kirúgnom a hámból...nem szoktam alkoholt inni, max 1-2 pohárral és mindig mértékkel, ez tegnap is így volt, a baj ott kezdődött, hogy egy kicsit erősebb alkoholtartalmú italt kevertem, házi mézespálinkával -.-

A baj az, hogy kb semmire nem emlékszem az estéből...

Reggel a barátnőm lakásán ébredtem fel és fogalmam sincs, hogy hogy kerültem oda. Dél körül keltem ma, és egy szép üzenet fogadott, hogy várjam meg még haza ér, mert beszélnünk kell. De mèg nem èrt haza én pedig parázok. Tudom, hogy mérges, mert a kapcsolatunkat is bizalmatlanul kezdtük el a korkülönbség miatt (vagyis ő) és mert az életszakaszunk miatt nem ugyanazokra a dolgokra vágyunk. Egy esélyt kèrtem tőle, erre babyszitterkedhetett tegnap... Még meg sem tudom védeni magam, mert az emlékeim egyenlők a nullával. A legjobb barátnőm annyit mondott, hogy a barátnőm jött értem és, hogy jól szétcsaptam magam...amit tudok, mert nem volt velem kegyes a reggel...

Friss kapcsolatban vagyunk, ő idősebb is nálam és nem akarom pont így elszúrni a kapcsolatunkat...szerintetek mire számíthatok ha megjön? Mérgesek lennétek? Annyira idiótának érzem magam -.-

22L



#másnaposság #harag #veszekedés #kapcsolat #félelem #pipa #tuti kiakadt #velem meg forog a világ #hogyan bizonyítsd be hogy gyerek vagy
2018. márc. 15. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Valószínűleg azt fogja kérni, hogy ne igyál, ha nem bírod az alkoholt. :)
2018. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Csak az italozás bocsánatos bűn lehet, kérdés mit tehettél még az este amire nem emlékszel 😐
2018. márc. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mérges kifejezetten nem is,de mindenképp csalódott lennék a helyében. Nem írtad mennyivel idősebb nálad,de úgy látszik ő pont ettől félt,hogy így fogsz viselkedni,te gondolom győzködted,hogy nem,te érett és komoly vagy a korod ellenére,erre tessék. Szerintem szembesíteni fog ezekkel,hogy ő bízott benned,adott egy esélyt és számított is rád,hogy éretten fogsz viselkedni,te pedig visszaéltél a bizalmával.Ráadásul jól le is égetted,azért egy 30 körüli, feletti nő elég cikinek és megalázónak tarthatja egy seggrészeg gyerek? hazacizálását.... Szóval fogsz kapni egy fejmosást,hogy szakít-e veled azt nem tudom. Majd írd meg légyszi,hogy mi volt.
2018. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
84%

Szerintem egyszer nagyon is ki lehet rugni a hambol

22 éves Vagy, néha érezheted jól magad attól még mert van kapcsolatod

2018. márc. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát a győzködéses rész igaz, tényleg nagyon összeakartam vele jönni, de Ő tényleg annyira fantasztikus!

De lehet igaza volt, és nem illünk korban egymáshoz!

És igen, lehet sőt biztos hogy van olyan dolog,amiről nem tudom hogy csináltam az este :/...szép este elé nézünk..úgy érzem magam, mint mikor anyu jött haza a szülőértekezleteimről :O

Egyébként a párom 29 éves, szóval "csak" 6,5 év...:D

2018. márc. 15. 17:39
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Legközelebb igyatok együtt! Ő majd vigyáz rád és ha nem emlékeznél az estére, majd ő elmeséli... :)
2018. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek jön be az "együtt ivás ", meg nem is mindenki tolerálja az ilyesmit egy kapcsolatban. És még a kérdés sem erre irányult.
2018. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nahh mi lett? :/
2018. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A beszélgetés egy kapcsolatban jót jelent. A hiánya jelent i az igazi bajt.
2018. márc. 16. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szerencsère sikerült megbeszélnünk :)))

Egy kicsit rosszabbra számítottam, de így sem maradt el a fejmosás :D

Elmondta, hogy nem a "ferde" estéért haragszik, mert azt megérti, hogy fiatal vagyok és néha szórakoznom is kell a barátaimmal stb, de nem akar otthon ülni és azért aggódni, hogy hogyan fogok haza èrni egy-egy buliból...

Úgyhogy bocsánatot kértem, megígértem, hogy máskor oda figyelek magamra, és kiengeszteltem ;) vagy lehet ő engem :D

Na mind1 most újból minden happy :)

És köszönöm a hozzászólásokat :)

2018. márc. 16. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!