Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek a goth lányok *azon*...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a goth lányok *azon* a téren?

Figyelt kérdés
Tényleg vadak, meg kikötözősdi meg stb? Így hallottam...:P
2010. júl. 2. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

kösd be a füled. ugyanolyanok mint mindenki más..

17/L

2010. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát én goth lány vagyok, rám igaz ez, de nem tudom mások hogy vannak vele:) Nem vagyok benne biztos hogy a zenei és az öltözködési stílussal függ ez össze :D
2010. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ilyen beállítottságú lányok válaszát is várom, nem hiszem el, hogy senki nem tudja :P
2010. júl. 2. 22:16
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2010. júl. 2. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hány éves az illető lány. Egyrészt. Másrészt csak óvatosan, mert ha véletlenül nagyon belenyúlsz a tutiba, lehet, hogy olyat fogsz ki, aki nem kötöz, hanem szertartásosan feláldoz.Csak félig vicceltem.

Egyébként a vadulás meg a fetish egyáltalán nem zene- meg öltözködésfüggő.

2010. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A fétis meg a goth közt vannak közös pontok, de a kettő nem ugyanaz.


Ahogy nem minden punk egy ápolatlan vadállat úgy nem minden goth ostoros latexdomina. Nem mondom vannak ilyenek is, de ismerek csipkeszoknyás elvarázsolt hercegnőket is...


egy goth csaj

2010. júl. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!