Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből tudhatom hogy össze e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatom hogy össze e illünk?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok, ő lány. Témánk mindig van. Nagyon sokat tudunk viccelődni, szivatni egymást. Mindig jó kedvem van ha vele vagyok. Ez az amit tudni kell. Miből lehet még tudni hogy össze e illünk?
2019. márc. 10. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Összeillünk-e*


Amúgy ezt idővel majd te is megérzed.

2019. márc. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első lépés önismeret. Egyedül te tudhatod, hogy kivel illesz, mások ezt nem tudják megmondani helyetted.

Ha jól érzed magad vele, jól kijösztök általában, akkor valamennyire biztos összeilletek. Ha egy teljesen inkompatibilis lánnyal lennél együtt, akkor nem éreznétek jól magatokat együtt.

2019. márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Összeillünk e*
2019. márc. 10. 13:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Összeillünk-e
2019. márc. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!