Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ha a párotok megkérne, hogy ilyen felsőben legyetek nyilvános helyen, például strandon vagy buliban, megtennétek?

Figyelt kérdés

Engem kifejezetten izgatna, ha a Párom ilyen rucit venne fel.


[link]


2019. márc. 10. 12:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek az ilyen jellegű felsők, szexinek sem tartom, mintha ki lenne nyúlva. Otthonra felvenném néha ha neki ennyire tetszik, de emberek közé nem mennék benne.
2019. márc. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Azt vegyél föl amibe jól érzed magad ne azt amit más mond. Én aose kérném hogy olyat hordjon amit nem szeretne. 25f
2019. márc. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

"Azt vegyél föl amibe jól érzed magad ne azt amit más mond. Én aose kérném hogy olyat hordjon amit nem szeretne. 25f"


Jól van fiam :)

2019. márc. 13. 14:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!