Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, hogyan viszonyulto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, hogyan viszonyultok egy olyan sráchoz/férfihoz, ki az utcán vagy más nyilvános helyen kezdeményez beszélgetést?

Figyelt kérdés
Vissza se szóltok,zárkózottabbak/nyitottabbak vagytok? Hogyan reagáltok egy ilyen helyzetre?

2017. okt. 16. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Én elég nyitott szoktam lenni :) Max akkor nem, ha sietek, de akkor is szólok, hogy ne haragudjon, dolgom van. 19/l :)
2017. okt. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ,még jöhetnek válaszok
2017. okt. 16. 16:12
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár férfiként írok, de szerintem ilyenkor legtöbbünkben tudat alatt a "lepattintó-reakció" fogalmazódik meg: ugyanaz, mint amikor odalép egy koldus vagy egy szórólaposzogató diák, esetleg egy öltönyös fazon, kezében egy papírral, hogy "ne haragudj, lehet egy kérdésem?". A lényeg itt az, hogy az ilyenek kizökkentenek minket a ritmusunkból, és az emberben rögzülve van, hogy ezt nem szereti. És ösztönösen jön a nemleges válasz.
2017. okt. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem szoktam neki örülni. Ilyenkor tőmondatokban válaszolok és nem kérdezek vissza, ebből általában veszi mindenki a lapot, hogy nincs igényem a beszélgetésre.

23L

2017. okt. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nyitottabb voltam mindig, mikor már házas voltam, annyit mondtam, hogy férjnél vagyok, bocsi nem ismerkedek.
2017. okt. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer szólított le egy srác, akiről később kiderült, hogy vonatjegyre akart 3000 forintot kunyerálni, egyszer meg egy néges srác, aki annyira nyomult, hogy szó szerint el kellett menekülnöm. Ez a két élményem van összesen leszólításról, így igencsak fenntartással kezelném, ha valaki megszólítana.
2017. okt. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez attól függ, hogy ő hogy viselkedik. Ha kulturált, udvarias, nem nyomul, (és éppen nem sietek) akkor szivesen elbeszélgetek akárkivel. Természetesen mindig közlöm, hogy van párom, tehát ismerkedés kizárva. Ha erre jól reagál, elfogadja és nem neki áll feljebb, hogy de márpedig ő mennyivel jobb csávó meg a párom úgy se tudja meg stb, akkor szivesen beszélgetek vele tovább.

Viszont ha odajön valami béna csajozós szöveggel, nyomul, vagy konkrétan el kell előle menekülni, hogy ne erőszakoljon meg, akkor otthagyom a francba.

2017. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%

Mivel már a könyökömön jön ki, és amúgy sem érdekelnek (még beszélgetés szintjén sem), ezért hűvös szoktam lenni.

Aki ismer, úgyis tudja, hogy milyen vagyok, aki pedig nem, nyugodtan gondolja azt, hogy barátságtalan vagyok és unalmas. Ez van, Sprite. :)

2017. okt. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

egyszer szólított le egy srác, de ő rögtön kétszer is, mert elsőre nem esett le, hogy szándékosan beszélgetni akar, mert engem nem szoktak leszólítani..

reggel találkoztunk, kérdezte merre megyek, mikor jövök és mikor jöttem vissza, megint ott várt.. megadtam a számom, később le is feküdtünk és állati jó volt. Nem tartott sokáig a kalandunk, de most is jóban vagyunk, azóta már elvett egy lányt és gyerekei vannak :D

2017. okt. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azok akik ridegek/elutasítóak,azok miért reagálnak így? Rossz tapasztalatok?
2017. okt. 16. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!