Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat tőlem? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés
Van egy nős férfi ismerősöm, állandóan flörtöl velem, én persze mindig mosolygok, de mivel nős nem veszem komolyan. Viszont egyszer volt egy olyan reakcióm, amiből érezhette, hogy tetszik. Akkor egy ideig visszavett, majd újra kezdte. Sejtem én is, de kíváncsi vagyok más véleményére, akarhat valamit, vagy csak tetszik neki ez a "játék"..?
2019. márc. 10. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megakar Toszni.
2019. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Intelligens hozzászólásokat vártam volna, de persze én vagyok a hülye.. Itt..? :D
2019. márc. 10. 13:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Mosolyon kívül, tegyél egyértelműbb jeleket, esetleg kérdezz rá. Vagy még húzhatja az agyadat jó ideig. Azt várja, hogy te lépj.
2019. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ég világon semmit.Nem is hagyja,hogy odáig fajuljanak a dolgok,hogy akár találkozás legyen,mert visszavonulót fùj,ha esetleg van olyan beszólásod,ami feltételezi,hogy benne vagy a játékban.Majd mikor ùgy érzi kicsit lenyugodtak a kedélyek,vagyis az előző tùl jól sikerült flört már a feledés homályába merült valamelyest,akkor ùjrakezdi.Hisz látja,hogy részedről van érdeklődês,tehât célközönséget talált.Jó játék unatkozó férjeknek,akik elég önzőek,ahhoz hogy fontosnak és férfinak érezzék magukat akkor is,ha amùgy továbblépni nem akar.
2019. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak játszik. Ha valamit akarna tőled, akkor nyomult volna, mikor jelet adtál, nem pedig kihátrált volna.

Elég neki a tudat, hogy megkaphatna, ha akarna, de nem akar.

2019. márc. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi volt az a reakciód amiből tudhatja, hogy tetszik neked?
2019. márc. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megdugna... Csak nem biztos, hogy meg is teszi, neki elég a flört. Addig jó, míg így van.
2019. márc. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ohh, de ismerős. Most még nem hiszed el, de addig jó ameddig kihátrál..

Ha arra kerülne sor, hogy lefekszetek egymással utána is eltűnne aztán, ha nyugi van újra felbukkan.

2019. márc. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!