Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van a dokival? Sziasztok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a dokival? Sziasztok! Szeretnék tőletek tanácsot, véleményt kérni. Szóval van egy orvosom, egy belgyógyász, aki elég furàn viselkedik velem.

Figyelt kérdés

Nagyon szimpi,mint ember.

Félénk,halkszavú és eléggé zárkózott.

Észrevettem rajta,hogy elég érdekes,ahogy rám néz,szóval kicsit ilyen huncut a nézése és a mosolya.Van felesége és egy másfél éves gyereke,ezért ez gáz lenne,és nem is szeretnék neki gondot okozni.

Nem igazodom ki magamon sem,mert igazából sokszor eszembe jut és jó érzés,mikor látom.

Ő 46éves én meg 36.

Most lehet,hogy ez csak szimpla rajongás a részemről,nem tudom.

Szoktam neki írni ünnepnapra pl és egyszer azt írta vissza,hogy maradjak meg olyannak,amilyen vagyok.

Nemrég voltam nála kontrollon és elég furán viselkedett:

pl 2x megkérdezte,hogy vagyok,mintha elfelejtette volna,hogy már egyszer megkérdezte,akkor nem talált meg egy papírt,közben meg ott volt elötte és nem sokszor nézett a szemembe.

Volt egy olyan eset is,amikor meglátott és megörült nekem.

Mondta,hogy szokott látni sétálni.

Egyszer felhívtam telefonon és emlékezett arra,hogy amikor legelőször nála voltam mi volt a gond,amivel hozzáfordultam.

Nem sok doki emlékszik dolgokra,pláne olyan sok beteg mellett.

Mi van,ha a doki megérintette a lelkem?...

Honnan tudjam,hogy esetleg kedvel?

Adnátok tanácsot,hogy,hogy derítsem ki(csendben,feltűnés nélkül).

Köszönöm!


2019. márc. 10. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Felejtsd el, mert házas. Velem is rendesek a kórházban az ápolók és orvosok, mégsem gondolom bele hogy éreznek irántam valamit!
2019. márc. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a belső érdekli, ne vedd magadra, szakmai ártalom. :D

32/f

2019. márc. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából az egészen értelmetlen agyalnod. Megértem hogy meg akarod fejteni (én is ilyen vagyok, mindig mindent tudnom kell :D) de valójában teljesen mindegy. Miért? Mert ahogy mondtad gyereke van és házas. És amíg ez így van addig neked nem kéne belekavarni. Ne ártsd bele magad. Ne agyalj rajta. Felejtsd el. Ha egyszer felhívna azzal hogy elvált és kellesz neki (vagy valami hasonló nagyon egyértelmű módon jelezné hogy szabad az út) az más. Addig meg értelmetlen agyalni rajta.
2019. márc. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Házas, gyereke van. Egy kapcsolatba nem rontunk bele.
2019. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18%

Jaj mennyi erkölcsös ember van itt! Én simán összejártam néha egy kedves dokival szexelgetni, holott volt családja. És akkor mi van? Ha nem velem huncutkodik, akkor mással.


Szerintem amikor elmész hozzá a rendelőjébe, legyél kedves vele, mosolyogj rá. Vagy írj rá neten vmi ürüggyel és kezdeményezz beszélgetést. Ha tényleg tetszel neki, akkor szerintem ő dob fel vmi személyes témát.

2019. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!