Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van ez? Hogy tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez? Hogy tudom enbyire érezni?

Figyelt kérdés

Fura kérdés lehet de nemtudok rá választ találni, hátha volt valaki hasonló szituban.

Férjemnek ha fáj valamilye vagy csak épp este nem tud elaludni, én sem tudok. Forgolódok elég sokáig. Pedig még csak nem is mondja hogy nem tud aludni, ne hogy fel ébresszen, de nem alszom mert nemtudok ha ő sem. Ha munkába van szintén. Kamionozik, így nemtudom mikor alszik jól, csak másnap reggel, ha beszélünk. És én sem alszom az éjjel jól, pedig nem tudok róla. Mitől van ez? Hogy tudom így be érezni ?

Fordítva is van. Én forgolódom , ő is forgolódik .


Remélem érthető a kérdésem, jobban nemtudom le írni, volt már valaki így? Nemtudom hova tenni ezt. Férjem az első akinél történik ilyen, más férfi mellett sosem volt. Exemnél ilyen sosem volt. Forgolódott, nem sok vizet zavart. Aludtam. :-)

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat, lenézést nem kérek.

Üdv, szép estét ;-)



2019. márc. 10. 19:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Hibakert bocsi
2019. márc. 10. 19:15
 2/7 A kérdező kommentje:

A fogalmazásért szintén elnézést de siettem. Rohanó világban élünk:-D

Remélem érthető azért :-)

2019. márc. 10. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Mert valóban összetartoztok,ösze vagytok kapcsolva.Valami ilyesmi.
2019. márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hasonló gondolataim voltak + kíváncsi vagyok van e még hasonló szituba párok :-)
2019. márc. 10. 19:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg olyankor jön elő a forgolódás ha épp 3 nap helyett 5 napra megy kamionozni, 1300 km-re tőlünk. Egyszerre sok a 4 éjszaka és egész éjjel forgolódom. Nentudom mi kínom. Haza jön, jót alszom :-)
2019. márc. 10. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem benned van az hogy nincs melletted és félted őt , nem tudod figyelni ( ezt arra értem mikor nincs otthon)
2019. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lehetséges

És ha otthon van akkor miért?

2019. márc. 10. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!