Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg?

Figyelt kérdés

A párom 4 hónappal ezelőtt alkohol elvonon volt egy hónapig feküdt benn! Az életünk amúgy sem volt hogy úgy mondjam zökkenőmentes, én nagyon szeretem de ki készített az alkoholizmusa! Támogattam mindenbe én csináltam vele végig az egészet senki más nem foglalkozott vele.

Viszont most kissé össze vagyok zavarodva,mert azzal együtt hogy józan életű lett ( aminek én nagyon örülök) azzal együtt mrg változott a személyisége is. Sajnos nem tudom másnak be tudni azokat a dolgokat amiket észre vettem. Ugyanúgy viselkedik de mégis másképp, szeret, de már nem érzem nála azt a szenvedélyt sem a szex sem más téren.

Nem látom rajta hogy meg viselne a külön töltött hosszú idő,mielőtt be ment az elvonora volt hogy zokogott hogy nélkülem nem ér semmit az élete én adok neki erőt stb most tök nyugodtan el van jolvan ez így majd valami lesz felfogással!

A szex 5 perc és vége és már nem is olyan sok mint akkor össze sem lehet hasonlítani. Meg csalás ki zárva teljes mértékben!

Szóval mi lehet a gond?

Lehet az hogy az ivos korszakban jobban ki tudta adni az érzéseit? Több ideig bírta a szexet és többször is akarta?!



2019. márc. 10. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom az idegroncs állapotában jó volt, hogy ott volt mellette valaki, jobban kellett neki valaki.

Viszont így hogy most már józan, kevésbé érzi szükségét egy kapcsolatnak, és lehet hogy ez előtt nem érezte tehernek, valószínűleg most már annak tartja.

Szerintem eddig sem szeretett, de most jön ki rajta a leginkább.

2019. márc. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szolid kis közös ivászat?
2019. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló! Igen én is gondoltam már erre is hogy csak ki használt hogy csak eddig voltam jó amíg mindent meg tettem érte, de ott van az hogy akkor miért nem akar szakítani? Én már többször véget akartam vetni a kapcsolatnak de ő nem akarja azt mondja szeret, a gyerekeimmel is törődik velem is mindent meg tesz jön elém a munkahelyemre virágot vesz stb..

Csak ez a külön élés dologgal kapcsolatban közömbös vagyis annak látszik. Én 7 hónapja nem tudok fel állni lelkileg hogy nincs velem ő meg ilyen jól viseli. Nem értem lehet a korkülönbség is közre játszhat a szex terén hogy neki már nincs szüksége olyan gyakran rá vagy fogalmam sincs már mire gondoljak

2019. márc. 10. 23:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez is meg fordult a fejemben hogy jó lenne egy kicsit együtt ki engedni a gőzt de nem merem mert félek hogy vissza esne elég rossz hogy így 30 évesen én sem tudok soha szórakozni, ki engedni a fáradt gőzt mert ő ugye nem ihat...
2019. márc. 10. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!