Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha egy nő egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nő egyszer tetszett nektek, és 1-2 év múlva újra találkoztok és nem változott túl sokat akkor is fog nektek tetszeni?

Figyelt kérdés

Többször is olvastam,hallottam férfiaktól hogy ha tetszik nekik egy nő akkor az a nő x idő után is fog nekik tetszeni (feltéve hogy sem külsőleg sem belsőleg nem változott negatív irányba). Vagy egy idő után ez elmúlik mint sokszor a nőknél?

Ti mit gondoltok erről?


2019. jan. 29. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elmúlhat.
2019. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A magam nevében írom, csak ott és akkor tetszik. Évekkel később már nem biztos hogy ugyanazt váltja ki belőlem. Ahogy az idő múlik, én is változom.
2019. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy igen, lehet, hogy már nem.
2019. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tetszeni tetszhet, de kehet, hogy az érzés már nem él irányába.
2019. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem tetszenek most, akik régen. Az ember változik, magadon hiába nem veszed észre, más látja. Amúgy, a tetszés kevés egy kapcsolathoz, így mindegy is.
2019. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös nem a kapcsolat miatt kérdeztem. Csak olvastam/hallottam ezt már sokszor férfiaktól és kíváncsi voltam/vagyok hogy ki mit gondol.
2019. jan. 29. 13:04
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre valószínűleg tetszene, de ha már nincs meg az a szikra, akkor nem fogna meg. Kate Backinsale is tetszik, de mégsem vagyok bele szerelmes.
2019. jan. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Van aki tetszik van aki már nem. Változó.

Van olyan is aki mindig is fontos lesz számomra. Részletezve jobban meg lehet mondani!

2019. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
20 éves osztálytalálkozónkon még mindig udvarolt az osztály szépfiúja az osztály széplányának, igaz, hogy egyiküknek sem lett családja és nem harcolta le őket az élet.
2019. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Igen, tetszene, ha közben nem horgonyoztam le másnál.
2019. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!