Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány nem szép, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem szép, csak átlagos, arról ő tehet?

Figyelt kérdés

Ez genetika, vagy minden lány lehet szép, ha tesz érte?


Nektek milyen az átlagos, és milyen a szép?


Mi a különbség?


2019. márc. 11. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkit fel lehet tuningolni.
2019. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Ugyan az, mint egy átlagosan karbantartott 500 négyzetméteres kert és egy szépen gondozott 500 négyzetméteres kert között, bár ez ízlés dolga. Ahogy egy kert szépségéhez is hozzá tesz az, hogy milyen hangulatot áraszt magából, úgy egy lányéhoz is, csak az ő esetében inkább a kisugárzás szót használjuk. Az "átlagos lány" az én szótáramban egyáltalán nem szitokszó, a tiédbe se legyen.

32/f

2019. márc. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Smink haj ruha kondi ezekkel hatalmasat lehet dobni a külsőn.

Én átlagos vagyok ha kicsit is tennék az ügyben átlag fölötti lennék. Genetikailag adott egy jó zsír eloszlású test és egy relatív szép arc. Ebből rengeteget ki lehetne hozni. De nem gondolnám hogy hiba nem tuningolni. Az én imidzsembe nem fér bele a koktél ruha körömcipő smink hármas.

Azt viszont nem gondolom hogy minden lány lehet szép. Minden lány lehet szebb ha dolgozik a testén stílusán de egy alapból csúnya lány nem biztos hogy kikupálható annyira hogy igazán szépnek tűnjön. Tényleg szép pedig soha nem lesz.

Összességében lehet annyit csalni hogy valaki sminkbem talpig puccban a férfiak nagyrészének tetszen de szerintem ettől nem lesz szép hisz a smink csak az este végéig tart mint Hamupipőke hintója.

2019. márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Alapvetően genetika, a szépség szimmetria. Sminkkel lehet segíteni, szép bőrért is tenni kell (nem dohányzás, kevés alkohol, krémek, nem ragyás bőr, stb.)jó frizurával, ha ezt nem teszi meg a lány, akkor ő a hibás.
2019. márc. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem, ezt megint miért kellett csak nőkre kiélezni.
2019. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
nem, én tehetek róla, vaz
2019. márc. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szépnek az a szép, akinek szép az arca és nem csak a teste formás.


Ha csak a teste formás, akkor csinos.


Az átlagos olyan, hogy se az arca, se a teste nem akkora eresztés, de azért nem is csúnya.

2019. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tehet róla senki. Az, hogy milyen vagy, nagy részt genetika. Igen, benne van életmód is, de ha valakinek nem szép az arca vagy az alakja, azzal sokat nem lehet tenni. A feltunningolás meg egy nevetséges hülyeség: ha nem a stílusom, nem követem.
2019. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az átlagos már nagyon jó:)

Sok pasasnak tetszel, hidd el:)

2019. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!