Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek mitől átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mitől átlagos egy lány/nő?

Figyelt kérdés

Mert úgy látom, hogy előszeretettel átlagosoznak le minden nőneműt, még a gyönyörű arcú, jó alakúakat is, ha

-nem fitneszes testalkatúak görögdinnye méretű fenékkel és mellekkel, ezek mellett természetesen kockahassal

-nem hordanak erős sminket a hétköznapokban is

-nem öltözködnek szexin és kihívóan.


Aztán panaszkodnak itt a rosszabb külsejű, sikertelen férfiak, hogy nem kellenek az "átlagos" (értsd: fitneszmodell smink nélkül, utcai ruhában) nőknek.


Férfiak véleményére leszek kíváncsi, van más tulandonság a fentebb felsoroltakon kívül, ami átlag felettinek számít?


2018. szept. 3. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Akit úgy nem nézünk meg különösebben, nem is ronda, de nem is mondaná az ember, hogy kifejezetten szép. Bár ettől még nem jelenti azt, hogy egy átlag csaj ne lenne vonzó valamennyire, de nem annyira, mint egy szép lány, illetve sokak inkább csak szexet tudnának elképzelni, de kapcsolatot már nem.

Az erős smink meg a kirívó öltözködés nem kell, hogy egy lány szép legyen, bár sokat tud szerintem dobni (a túl erős smink nem, hanem a finomabb). De az arca attól még ugyanolyan helyes marad, ha szép az illető.

2018. szept. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Ja, ha nincs rajta egy kiló vakolat, és nincs műkörme, akkor ár átlagos:(
2018. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Ha az átlag jó minőséget jelent, akkor a jó minőség is átlagos... ahol a nők azt hiszik, hogy a magyar nők a legszebbek a világon, ott az átlagosság dicséret kéne legyen!
2018. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha már párkapcsolatról beszélünk...

Párkapcsolatban nem tartom helyénvalónak, hogy valaki leátlagosozza a párját, úgy hogy közel került hozzá, közelrõl megismerte. Ilyenkor én is úgy tekintek a páromra, mintha õ volna a legkülönlegesebb ember. Ez a fajta bensõséges megítélés szerintem teljesen különbözik attól a fajta megítéléstõl, ahogyan az utcán viszonyulunk teljesen idegen, mellettünk elsétáló random emberekhez.

Akit megismertem és beleszerettem, azt nem biztos, hogy azelõtt észrevettem volna az utcán, idegenként nem feltūnõ a kinézete, miután megismerem, másképp nézek rá.


Nem tudom, hogy ez miért párkapcsolat kategória, miként is befolyásolná a te kapcsolatodat az, hogy random idegen férfiak mit gondolnak rólad. Eléggé felszínesen tekintesz a kapcsolatokra.

Alapjábavéve én is átlagosnak tartom magam, ez azt jelenti, hogy az utcán nem sokan fordulnak meg utánam. Mégis elégedett vagyok magammal, számomra fontosabb egy párkapcsolat, meg a párommal való bensõséges viszony, mintsem ilyen idegen, utcán bókolgató férfiak tucatja.

2018. szept. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én amikor azt mondom hogy egy csaj átlagos, az nem azt jelenti, hogy nem tetszik, csak lehet, hogy vonzalom nehezebben alakul ki, mint egy számomra átlagon felüli csajjal. Átlagon felüli csaj pedig nekem olyan, amiben van valami különleges: nagyon jó alakja van ; nagyon szép arca van ; nagyon okos ; nagyon jószívű ; nagyon vicces ; nagyon jó a stílusa, stb. Ha ezek közül valamelyik megvalósul, akkor nekem az már atlagon felüli. Ha ezek közül egyik sem valósul meg, akkor átlagos, ha valamelyiknek az ellenkezője valósul meg, akkor pedig nem vonzó. 21F
2018. szept. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az átlagos azt jelenti, hogy kimész az utcára és bármikor látsz egy ilyen nőt. Akiből 12 egy tucat. Nem rossz értelemben, csak nincs benne semmi különleges. 10ből 9 nő átlagos.
2018. okt. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!