Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora az a fizetés amitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az a fizetés amitől egy átlagos nő “hanyatt esik”?

Figyelt kérdés

A kérdésem arra irányul, hogy mekkora az a havi jövedelem egy férfi esetében amire egy átlagos helyzetű magyar nő felfigyel.

Tudom, hogy nem (csak) ez a szempont párválasztásnál, de valamennyit számít.


A konkrét kérdés ma fogalmazódott meg bennem. Egy népszerűbb plázában jártam, az egyik drágább sminkes boltból kijött egy fiatal pár (huszonéves kor eleje). A lány nagyon szép arcú, fekete hajú, jó alakú. Tipikusan jó csaj, hirtelen azt hittem ismerős egy műsorból, de csak hasonló volt. A srác egy fejjel magasabb nála, vékony, görnyedt testalkatú. Úgy értelmesnek tűnt, de például jóképűtől nagyon messze volt. Egyszóval nem csak a lányhoz képest nem nézett ki jól, hanem az átlag férfihoz képest sem.

A lány mégis olyan csillogó szemekkel nézett a srácra, mint ha egy félisten lenne.

Nem mondom, hogy ennél a párnál konkrétan a pénz lenne a lényeg, de akár lehet is.


A kérdés, hogy mennyi pénz/jövedelem kell ahhoz, hogy egy átlagos helyzetű nő elcsodálkozzon rajta.


Körülbelül lehet ezt csak megmondani, de mennyi lehet az alsó határa ennek? (Felső határ fizetésben nem igazán van ilyen szempontból). Nettó 200 nyilván nem elég, mert relatív sokan keresnek ennyit. 4-500? Esetleg több?


És mégegyszer, nem szeretnék általánosítani, tudom, hogy ez sokaknál nem mérvadó. Légyszíves olyan válaszokat ne is írjatok, hogy “engem egyáltalán nem érdekel mennyit keres”.



2018. aug. 31. 22:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
100%

Azért vicces, hogy ha két, mások szerint nem összeillő embert együtt látnak, rögtön az az első feltételezés, hogy a hapsi biztos marha gazdag. Biztos nem lehet értelmes, okos, kedves, humoros stb....


Egyébként meg nyilván attól függ, mit értesz átlagos alatt. Ha valaki egy gyárban dolgozik és 120 ezret keres havonta, annak valószínű 200 ezer forint is "húúúha". Aki meg 300 ezret keres, az nem fog hasra esni a 350 ezer forintos nettótól sem, mivel olyan marha nagy különbség nincs.

2018. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
13%
Az átlagos nő egy bármilyen fsz közeledésétől hanyatt esik, akit te láttál az agyas volt, egyetemi végzettséggel, diplomával. Ott agy is van meg pénz is van, de nem csak a palinál.
2018. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
78%
0 Ft, arra biztosan felfigyel.
2018. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
41%
A fővárosban havi minimum nettó 400 ezer HUF. Na erre már felkapják a fejüket. A legkevésbé sem érdekli őket, hogy ezt nem feltétlenül tudja mindenki teljesíteni.
2018. aug. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor az átlagos magyar nőre vagy kiváncsi, vagy a feltűnően szép lányra?


Ha egy lány a pénzre hajt, akkor 4-500 ezer az nevetséges összeg, a legtöbb párnak bőven van ennyi az együttes keresete. A pénzre hajtó lányt viszont el kell tartani, mindent biztosítani kell neki: jó lakás, jó autó, fodrász, kozmetikus, körmös, ruhatár, fitness bérlet, utazások, étterem. Ez kb. 800 ezer, 1 millió fölött biztosítható. És a legtöbb nagyon szép lány modellkedik, és megkeres vele párszázezret, úgyhogy bőven efölött kell keresned.

2018. aug. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
52%

Nettó 240-től felfele - ha az ÉN fizetésemről van szó. Ennyiért már megérné elvállalnom egy állást.

A párom anyagi helyzete meg annyiban érdekel, hogy tudjon bánni a pénzzel! Hiába keres akár havi egymilliót, ha elkótyavetyéli hülyeségekre. Ugyanakkor aki elég okosan bánik a pénzzel, az kevésből is ki tud jönni (jó, nyilván nem havi 47 ezerből XD ).

2018. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy 100%, hogy a srác pénze miatt volt vele.

Csak nem az a jellemző, hogy nagyon jól kinéző nők, rosszul kinéző férfiak mellett vannak, ha mondjuk a fizetésük közel azonos.

Ha a lány külseje és kisugárzása 10/9 volt akkor a srácé mondjuk 10/5. És ez nem bántás hanem tény. Persze lehet, hogy a lánynak pont az a fiú tetszett. Csupán nem gyakori, hogy egy srác hordoz magán néhány előnytelen jellemzőt, és ez pont egy olyan lánynak fog tetszeni aki baromi jól néz ki.

Nagyon eltúlzott példa és közhelyes is, de Andy Vajna mivel fogta meg a Tímeát? Most ha hasonló korban lennének, Andy akkor sem lenne egy jól kinéző, jó testfelépítésű emberke. Emellett lehet jó ember, meg a humora is lehet jó, de ha Andy egy nyugdíjas villanyszerelő lenne, aki egy kis kertesházban lakik és van egy 10 éves suzukija, na akkor nem is a Timi lenne mellette.


Viszonyitas kérdése kinek mi a sok, ezért írtam átlagos helyzetű nőt. Nyilván akinek a családja tele van pénzzel már évtizedek óta, az nem fog hanyattesni havi 500 nettóra sem. Egy olyan nő akinek a szülei átlagos munkát végeztek egész életükben, például gyári munkás-postás páros, a lányuk meg már néhány éve egy irodában dolgozik valami asszisztensi munkakörben, 150 nettóét plusz valamennyi cafeteria.

2018. aug. 31. 23:18
 8/64 peca1000 ***** válasza:
12%

Havi nettó 1MFt-nál felfigyel ràd.


2,5-3 MFt-nál kezd benedvesedni


5-6 MFt- tól orgazmusa lesz


10 MFt- tól felfelé ő kéri meg a kezed.


Tapasztalatból tudom! :)

2018. aug. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:
Átlagos magyar nő alatt a fizetésére gondolok, a külseje nehéz kérdés, ott nyilván a csinosabb részre. Nem kell topmodellnek lennie, de azért nézzen ki jól. Viszonylag sok ilyen szép lányt/nőt látok nap mint nap. De úgy vettem észre, hogy igények terén a kevésbé szép nők sincsenek nagyon lemaradva.
2018. aug. 31. 23:20
 10/64 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
#8: Pecás, van keszeged? Úgy bevágnék egy tepsi paprikás lisztben sült halat.
2018. aug. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!