Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hónapja szakítottunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja szakítottunk, viszont hiányzik. 18-án, jövő héten hétfőn, névnapja lesz, ha felköszöntöm üzenetben, nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Tudni kell: Ő szakított, mert idők közben megismerkedett egy ápolónővel. Amikor kimondta, hogy legyen vége, még nem volt köztük semmi komoly, tehát az ismerkedésük megkezdésekor vált el tőlem, mert nem akart hazugságot hazugságra halmozni és a hátam mögött összejönni valakivel. Ma viszont láttam egy társkereső oldalon, pont ott ahol még anno megismerkedtünk...

Úgy vagyok vele, hogy hátha ennyi idő elteltével ő is másképp látja a dolgokat.

Hiszen az életben annyi minden megesik.

Ez pedig csak egy felköszöntés lenne részemről, semmi több.

Szóval mit gondoltok ? Őrültség ?!



2019. márc. 12. 17:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

>Úgy vagyok vele, hogy hátha ennyi idő elteltével ő is másképp látja a dolgokat.


>Ez pedig csak egy felköszöntés lenne részemről, semmi több.


Nyilvánvaló, hogy NEM csak egy felköszöntés lenne a részedről. Abban reménykedsz, hogy eszébe jutsz megint, rájön, hogy mégis te kellesz neki és visszjön hozzád. Ha ez a helyzet, akkor beszélj vele rendesen és fejezd ki egyenesen, amit akarsz, és ne másodlagos jelentésekbe meg elmetrükkökbe csomagolva próbáld átadni neki.

2019. márc. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Hagyd békén! Ő a múlt, nem a jövő.
2019. márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Eléggé gáz legalább is szerintem. Egy részt ha 2 hónap alatt még sem jött össze az ápolóval és téged egyszer sem keresett meg akkor szerintem nyílván való hogy nem akar tőled már semmit. Mondjuk gáz is lett volna az is ha nincs ló jó a szamár. Másrészt meg azt mondod csak egy felköszöntés semmi több pedig de te többet remélsz illetve vársz. Megköszöni vagy rosszabb esetbe meg se nézi te meg majd kérdezed mi újság? Ha ennyire kíváncsi vagy mi van vele írj rá névnap nélkül. Bár szerintem ezt nem kéne erőltetni mert ha vissza is kapod csak mint pótléknak leszel jó még nem talál jobbat. Neked ez jó lenne?
2019. márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Felköszönteném, ezzel finoman jelezve, adok egy esélyt neki, de ha ő egy köszönöm kívűl egyéb mást nem írna, és nem kezdeményezne, nem bonyolódnék további kommunikációba vele.

Csak kíváncsi vagyok.

Hátha tartogat nekünk a sors még valamit...

2019. márc. 12. 17:38
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges, engedd el.

Ne alázd meg magad ezzel.

2019. márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ezzel nőként megaláznám magam !?
2019. márc. 12. 17:47
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

Igen meg. Férfiként írom. Nem rég volt hasonló szitu, csak ott a nő szakított velem mindenféle kitalált buta indokkal 4 hónap után.

Elfogadtam, nem hisztiztem, ez van. Aki menni akar arra rá kell adni a kabátot.

Viszont szilveszter után küldött egy üzenetet.

Olvasás nélkül töröltem és tiltottam.

Szánalmas.

2019. márc. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Wao.

Én nem tudok ilyen markánsan fellépni.

2019. márc. 12. 18:17
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyből levágná, hogy mi a szándékod. Tartsd meg inkább az önbecsülésed.
2019. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Egyrészt a névnapi köszöntés az pont a "ki nem szarja le" kategória. Angliában konkrétan nincs is. A többit elmondták előttem.

.

2019. márc. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!