Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek próbáljam meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbáljam meg a 40 éves nővel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

21/F


Jobban el tudok beszélgetni interneten egy 40 éves nővel. Csak a gond ott van, hogy némelyik 40 éves nő komolyan veszi az én koromat. Van aki nem veszi komolyan és ad kettőnknek esélyt kapcsolatra. Nem szexre kell idősebb nő, hanem azok jobban bejönnek nekem.


Csak a gond ott van, hogy ha ezt megtudnák a szüleim, infarktot kapnának, vagy kidobnának a házból. Hiába 21 vagyok, ők mondig azzal vannak elfoglalva máski mit fog mondani.


Szerintetek ez betegség, hogy 40 éves körüli nőt szeretnék elcsábítani?


Kérlek normális válaszokat adjatok. Köszönöm.


2019. márc. 12. 18:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
42%
Én 30 vagyok. Csak a 40plusszos jó? :)
2019. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem annyira nem normális, de szíved joga.

Én meg nem találok értelmes párt magam mellé 21 éves lányként. Sok az igénytelen, műveletlen, felszínes srác, akivel nem lehet rendesen beszélgetni, vagy szűklátókörű.

2019. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Nem betegség, van aki ezt vállalja. A 40 éves már nagy eséllyel elvált és van gyereke. Őt már nem hajtja a vágy hogy szüljön, ebben a kora is szerepet játszik.

Volt egy ilyen rokonom, ő is ilyen fiatalon jött össze a feleségével, aki 12 évvel volt idősebb tőle. 2 tizenéves tini gyerekkel vette el. Közös gyerekük nem született. Ha vállalod a hasonló helyzetet akkor csináld ha jól esik.

2019. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Szerintem minden kapcsolatban fontos az önismeret azért, mert így a saját érzelmi igényeidet is jobban megismered, ezeket fogod "elvárni" a másiktól és persze ezeket is adod. Ezeket fontos megbeszélni, kölcsönös szeretetre építeni egy jó kapcsolatot, s ha ez megvan, akkor jó. Azt is beszéljétek meg, hogy mennyire engeditek meg egymásnak, hogy irányítson, kössetek kompromisszunomat, stb :)

Önismeretről sokat olvashatsz a gugliban és youtube-on is :)34N.

2019. márc. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

18:16: Figyi. Ha normális, ha nem, más utat nem látok ebben. Próbálkoztam 5 évvel fiatalabbal, 4 éve fiatalabbal, 3 évvel fiatalabbal, 2 évvel fiatalabbal, korobeli lánnyal is, nem működött egyikel sem, hogy komolyra forduljanak a dolgok. Így már mondtam, megpróbálkozom egy idősebb, érett nőknél. Igaz, hogy ez picit fura, de nem szex végett szeretnék idősebbet, egyszóval jól tudunk csetelni együtt, csak ott a másik gond, hogy ő azzal van elfoglalva, mit fog máski mondani "rólunk". Az őszintét megmondva titkolnám, mert ha a szüleim ezt megtudnák, repülnék az biztos.


Igen van gyereke, de nagyon jól néz ki, egyszóval le a kalappal. Én nem is szeretném, hogy szüljön, én csak szeretnék végre boldog lenni. Nem a szexre megy ki az egész játék, lehet most többen azt fogjátok gondolni, hogy "kis perverz állat" vagyok. Nem! Ez nem így van!

2019. márc. 12. 18:30
 6/32 anonim ***** válasza:
64%

Jól lehet beszélgetni korodbeliekkel is, csak olyat kell találni, akivel megvan a közös hang. Nem igaz, hogy csak az x évesek jó beszélgetőpartnerek. Ez kortól, nemtől független.

Én érdekes módon találtam már értelmes beszélgetőtársat a korosztályomban is, nálam fiatalabbak és idősebbek között is egyaránt.

21 vagyok, és akár hiszed, akár nem, egy 17 és egy 37 éves is képes mélyebb, értelmes beszélgetésre, ami amúgy mindkét félen múlik.

2019. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

18:37: Igen ahogy mondod. Csak tudod mi a legnagyobb gond? Hogy a lányok többsége csak szórakozik a fiúval. Nemegyszer így csalódtam lányokban. Figyelj: Hiába megvan a közös hang, ha nem lépünk tovább. Én meglennék elégedve a fiatal lányokkal, 18 éves körüli, de sajnos lányok többsége gyerekként viselkednek, ami elszomorító, és így elmegy a kedvem.


Igen igen, de ha most a kapcsolatról beszélünk, még a szüleimmel élek. Tudjátok mit csinálnának, ha megtudnák, hogy 40 éves nővel szeretnék valamit? Hiába titkolnám előlük, előbb-utóbb kibújik a dolog.

2019. márc. 12. 18:44
 8/32 anonim ***** válasza:
Most még 21 évesen és gondolom nő által még érintetlen fiúként azt állítod nem szeretnél gyereket. Hidd el 10 év múlva vágyni fogsz a babasírásra. Beszélgess idősebb nőkkel, tapasztalódj sokat, abból baj nincs. Legénykedj amíg kedved tartja, de úgyis észhez fogsz térni. Évek múlva szükséged lesz családra, ebben biztos vagyok.
2019. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz ez se.Pszichológus lehet rá tudna ébreszteni,hogy ha nem anyakomplexusod van,akkor miért vágysz ennyivel idősebb nőre.De őszintén szôlva nem biztos,hogy akkor megszünne a késztetés.Egyébként idővel változhat.Én ismertem egyszer egy 21 éves srácot,és sokkal érettebb gondolkozásù és kedvesebb volt,mint akár a 30-as korombeliek.

Itt csak az a baj,hogy azért Te is adsz arra mit gondolnak mások,persze a szüleid is,szóval fel se vâllalnád,így a nő könnyen gondolhatná,hogy csak szexre kell.Ptóbálkozni ismerkedéssel lehet,aztán kiderül Neked is mennyire jön be,és hogy alakulnak az érzelmeid.

2019. márc. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
18:48: Tudom mit akarsz ezzel mondani, és egyrészt igazad van, hogy 40 éves nő nem fog szülni nekem gyereket, vagy igen. De így boldogtalan vagyok , és ha nem tudok magamnak találni koromhoz képest lányt, vagy idősebbet 5-10 évvel, akkor képtelen vagyok összejönni egy 40 éves nővel. Bár több tapasztalata van, és máshogy gondolkodik, mint a tini lányok, vagy mint bárki más. Szégyellem picit magam ezvégett, de ha szeretnék boldog leni végre, azért megteszek mindent. És ha ehhez 40 éves nővel fog sikerülni, akkor 40 évessel. Csak legyek végre boldog.
2019. márc. 12. 18:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!