Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek felhívjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felhívjam?

Figyelt kérdés

Egy pár hetet dolgoztam az ország másik pontján, innen kb 280-300 km-re. Ott megismertem a munkahelyemen egy nagyon jó pasit, elèg jó viszony alakult ki közöttünk, csókolóztunk, meg hasonlók. Miután haza jöttem keresett is, hívott, írt, minden második nap legalább, azonban kb egy hete mondta, hogy írjak neki èjszaka, mielőtt lefekszem, de elfelejtettem, ès azóta meg sem nèzi mit írok neki(csak másnap reggel írtam). Lehet megsèrtődött ès azèrt nem keres? Felhívjam esetleg?

19/L



2018. aug. 1. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
És az neked nem gyanús, hogy miért lefekvés előtt írj neki?Kb hány éves?
2018. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
27
2018. aug. 1. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor gondolkozz el egy picit, hogy vajon mire is kellenél lefekvés előtt...

Fiatal vagy, és az idősebb pasik szemében bármire kapható!

2018. aug. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem azt mondta konkrètan, hogy lefekvès előtt, hanem, hogy èjszaka írjak neki, ha van kedvem, akkor fel is hív, csak akkor volt egy pár dolga munka után, ment mèg enni, stb.

Tudja, hogy nem vagyok bármire kapható.

2018. aug. 1. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Eleinte nem vagy kapható, de aztán majd megkér, hogy küldj magadról képet ésatöbbi.300 km-re van Tőled, ebből komoly kapcsolat sosem lesz.Azért nem nézi meg az üzeneted, mert jelenleg van aki esténként szórakoztatja.Majd ha már nem lesz, írni fog ismét.
2018. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!