Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátzónába kerültem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátzónába kerültem vagy még rosszabb?

Figyelt kérdés

Egyetemen megismertem egy lányt,elég jóban lettünk. Volt barátja még év elején. Utána szakítottak, aztán megint összejöttek.

Én folyamatosan adok a jeleket,nem utasít el,de nem is közeledik úgy. Kedves velem, beszélget, eljön ha beülünk valahova dumálni,ennyi.

Engem rohadtul idegesített pl az,hogy midenkit puszival üdvözöl,de engem soha stb.

Most összevesztek a pasijával lehint és én meg megírtam neki hogy szeretem és hogy többet szeretnék mint barátság.

Nos,az üzenetet elolvasta,de válaszolni már nem válaszol, egész nap arra vártam de hiába...ilyen még nem volt.

Szerintetek ?:/

20F


2019. febr. 6. 22:31
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Elcsesztem?:/
2019. febr. 6. 22:32
 2/34 anonim ***** válasza:
0%

Ennek annyi.


TALÁN, 1X, amikor bepiál egy bulin, na akkor meghághatod.

2019. febr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
DE hol rontottam el?
2019. febr. 6. 22:36
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
A csaj se veled se nélküled kapcsolatba van. Szerintem igen. Nem kellett volna elmondanod neki. Szerintem neked azért sem ad puszit, mert tudja rólad, hogy tetszik neked és nem akarja hogy azt hidd, neked azért ad, mert bejönnél neki. Ezzel ignorál.
2019. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
A legelején.
2019. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem te rontottad el. Egyszerűen nem jössz be neki annyira férfiként, hogy rád mozduljon. Igen, ez a barátzóna. Jól tetted, hogy választás elé állítottad, azzal pedig hogy nem válaszol, lényegében meg is adta a választ. Nehéz dolog ez tudom (én is mentem át hasonlón), de felejtsd el minél előbb és szakíts meg vele minden kapcsolatot.
2019. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Legalább annyit visszaírhatna,hogy bocsi nem...vagy valami...

Egyébként is ezek után emnnyire lesz kínos egy szemináriumokon lenne egész félévben? (Ugyanis legalább 4 20 fős gyakon leszünk együtt)

2019. febr. 6. 22:47
 8/34 anonim ***** válasza:
Ő is jeleket adott, hogy csak barátként érdekled.
2019. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
81%

"Most összevesztek a pasijával lehint és én meg megírtam neki hogy szeretem és hogy többet szeretnék mint barátság."


Borzasztó rossz időzítés. Ő még nyilván nincs túl a kapcsolatán, ha lett volna valaha is esélyed, akkor ezt most igazán elcseszted.

A másik, hogy addig, amíg nem jöttök össze, nem mondunk ilyeneket. Így telibe, hogy szeretlek, ezt jegyezd meg egy életre. Ha a barátod, akkor fogalmazz úgy, hogy kezdek másképp/többet érezni irántad, de legjobb, ha még ezt sem mondod, hanem úgy alakítod a beülős találkozást, hogy azt ő érezze úgy, mint ha randi lenne és ő kezdjen el ezen gondolkodni.

2019. febr. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
87%

Igazából több helyen rontottad el.

1, üzenetben nem vallunk szerelmet,nagy érzéseket élő szóban mondunk ki

2, nem vallunk szerelmet a semmiből

3, szakítás után azonnal nem mozdulunk rá senkire sem

4, élőben mozdulunk rá emberekre, nem pedig online

Nem lehet tudni, hogy egyébként mit érez irántad, vagy tetszel-e neki, bármi lehetséges.

Konkrétan az van, hogy biztosan nagyon ki volt akadva, most gyakorlatilag még nagyobb stresszt okoztál neki, ez is elég önző.

2019. febr. 7. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!