Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm mióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm mióta összejött a párjával elviselhetetlenül viselkedik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

flegma lett, beképzelt, beszólogat nekem, lekezelő, mindenen kiakad, oltogat engem..

Neki most van először kapcsolata szóval megértem hogy ez új neki meg minden, de én se lettem ilyen amikor először lett valakim..


2018. nov. 25. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszi ő a Jani, rúgd ki azt a lovat a segge alól.
2018. nov. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Csak nem jóval idősebb pasija van? Olyankor szállnak így el a fiatal csajszik...
2018. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es. nem, csak kb 2 év van köztük ha jól tudom...
2018. nov. 25. 22:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nálunk fokozatosan tönkrement a barátságunk, mikor a barátnőm 'szerelmes' lett. Tehettem bármit, mégis odáig fajult, hogyha találkozunk az utcán, inkább elfordítja a fejét, minthogy szólna egy szót. Hátha te nem fogsz így járni. Beszélj vele, vagy legalábbis próbáld meg.
2018. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
csak nem egy páwa fiú be rakta neki a 2 perces fütykösét neki és asszonynak érzi magát ?
2018. nov. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan elmondhatod neki, hogy megváltozott veled kapcsolatban, és nem előnyére, hisz barátnők vagytok. Ha egy picit mellőz az új szerelem miatt, az rendben van, de a beszólogatás indokolatlan. Kérdezd meg, mi baja tulajdonképpen, lehet csak rajtad csattan valami, ami a pasiján kéne. Bármi lehet.
2018. nov. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!