Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves fiúk, férfiak! Születés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk, férfiak! Születésnapra párotoktól romantikus vagy inkább rátok jellemző ajándékot szeretnétek? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Saját kezűleg gondoltam valamit csinálni Neki, nézegettem ötleteket, mind a szerelemmel kapcsolatos, amiket inkább Valentin-napra szoktak adni (például szerelmes üzenetecskék, vagy kis csokikba rejtett üzenet stb)


A másik verzió, rátok jellemző ajándék, mondjuk sportújság-előfizetés, stb


Melyiknek örülnétek jobban? Vagy lényegében már az is jó, hogy gondol rátok a párotok? Nem túl "nyálas" ha szerelemmel kapcsolatos ajándékot kaptok?



2018. aug. 28. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
A használható dolgokat szeretem. Egy-egy cuki romantikus ajándék aranyos úgy tízévente, de szeretem, ha van értelme az ajándéknak és nem porolgatni kell a polcon.
2018. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Inkább a második, a kliséparádét nem bírom.


Én idén mindenkinek régipénzt adtam az illető születési évéből, lehetőleg már forgalomban nem lévő, UNC darabokat.


Jövőre viszont nem tudom mi lesz.

2018. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
2.: hát ne is haragudj, de ez legalább annyira klisé, mint a születési évből összegyűjtött újságcikkek. Mit lehet vele mégis kezdeni? Csak pakolgatni lehet..
2018. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#3


És ez az amiért utálom a születésnapi meg egyéb ünnepek ajándékozáskötelezettségét. Semmi nincs ami jó lenne. MINDENBE bele lehet kötni.


Saját készítésű - "Na, ez is meg akarta úszi ingyen"

Drága - "Na, ez is csak felvág"

Klisés - "Na, de eredeti!"

Eredetinek szánt - "Na, de eredetinek szánt!"



Na, meg is tartom az érméket, nem kap senki semmit, úgyis csak lefikáznák. Gyönyörű világ ez. Optimizmus, mi? Mire?

2018. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
4.: ha ismered a családod, tudod, ki minek örül és nem egyenajándékot veszel mindenkinek. Pro tipp: egész évben nyitott szemmel járok, ha valamit látok, amiről az egyik rokon/ismerős jut eszembe, egyből megveszem, így ünnepekre már felhalmozódik csomó tök jó aji és nem előtte egy héttel fáj a fejem.
2018. aug. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Bétó apó ***** válasza:
82%
Rám jellemző dolognak örülök, romantikusnak egyáltalán nem, de egy tisztességes cumizással is le lehet venni a lábamról...
2018. aug. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem ezeket a gyerekes porfogókat. Akkor már egy extrább vacsora, amit ő készített. De egy (n + 1.) kacatnak nincs értelme.


26/F

2018. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Én is úgy vagyok vele, mint itt valaki írta, hogy a használható dolgokat szeretem. Nyilván néha nagyon jól esik egy személyes saját készítésű ajándék, amit el lehet tenni emlékbe vagy ki lehet tenni a polcra például egy közös kép valami szép keretben vagy csak szimplán egy fényképalbum ilyesmi.. viszont amennyiben már vannak tőled hasonló ajándékok nem kell egy újabb, mert szerintem értéküket vesztik, ha minden alkalommal ilyesmit adnak egymásnak a felek.


Személy szerint én születésnapomra amit nem ünneplek évek óta egyedül annak tudnék örülni, ha kapnék egy tortát és mellé készítene valami finomat olyas valaki aki szívből teszi és akit szeretek. Bőven elég lenne ez és az, hogy ott van velem. Nem kell semmi különösebb ajándék, de ha mindenképpen akarnál valamit akkor csak egy apró használati tárgy legyen. Például egy Parfüm, egy telefontok vagy valami ilyesmi.

2018. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 peca1000 ***** válasza:

A legjobb megoldás, ha megkérdezed tőle, hogy mit szeretne kapni.

A férfiak többnyire hasznos dolognak örülnek.


A romantikus ajándékot felejtsd el.


Jó eséllyel csak a helyet és a port fogja fogni, egy kènyszeredett mosollyal letudja az örömöt.


De általában hamar kukában végzik, vagy eladja a neten.

2018. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hazsnálható, hasznos ajándéknak jobban örülnék. Pl. öv, pénztárca, mobiltartó, ilyenek. Szerelemmel kapcsolatos ajándék inkább Valentin-napra esne jobban, de persze nem maradna el az esti szerelmeskedés, ha hozzácsapná azt is. :D
2018. aug. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!