Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az esetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az esetről?

Figyelt kérdés
Tegnap hazafelé indultam, felszálltam a buszra, és leültem. Kinéztem az ablakon, és megpillantottam egy lányt, ő is pont felém fordult. Felvettük a szemkontaktust és hosszúnak tűnő másodperceken keresztül meredtünk egymás szemébe. Egy nagyon enyhe, alig látható mosoly ült ki az arcára, és a szemére. Más talán észre sem vette volna, de mivel néztem, és átéltem a pillanatot, láttam/éreztem, hogy mosolyog, és közben még a szemét is lesütötte. Mintha zavarban lett volna. Ekkor én is előretekintettem, mert már kínos lett volna továbbra is majdnem 90fokban elfordítani a fejemet, és "bámulni". A busz pedig elindult... Szerintetek ez azt jelentette, hogy bejöttem neki? Nem igazán láttuk még egymást egyébként. Lehet, hogy felfújom ezt az egészet, de számomra nagyon szép pillanatok voltak. Nyilván máskor is megesik, hogy szemezek egy lánnyal az utcán meg ilyesmi, de ezt most nagyon mélyrehatónak éreztem. Nem tudom látta-e már valaki a Tisztességtelen ajánlat című filmet, abban mesél egy hasonló esetről az egyik főszereplő férfi, ő úgy emlékszik vissza 30 év távlatából is az esetre, mint egy elszalasztott alkalomra. Furcsa...

2019. márc. 13. 16:41
 1/4 anonim válasza:
Hát igen, sok ilyen van az életben, kitudja mi lett volna ha... Nagyon sokféleképpen tud alakulni az élet, legközelebb szólitsd le, hátha
2019. márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt nem arról van szó, hogy bejottel neki, hanem, hogy ő is megélte ezt a kedves pillanatot. Ebben ennyi volt.
2019. márc. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nem tetszettél volna akkor nem szemezett volna veled, és még mosolygót is.
2019. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanezt csináljuk kocsival, a pirosnál mikor átsasolunk a mellettünk álló verdában a csajszira. Felénk "Autóflört"-nek hívják.
2019. márc. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!