Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok és nők! Milyen számotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és nők! Milyen számotokra a vonzó férfijellem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
ALFAhím!
2010. júl. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Határozott sok dologban, de engedékeny is. Lehet vele értelmesen beszélni (ez manapság bizony már kemény feltételnek számít..), és MEGHALLGAT, úgy értve, hogy oda is figyel arra, amit mondok, vagy ha ötletem van, és nem pedig csak "jó, jó, hagy beszéljen csak" hozzáállással "figyel" rám.. Nyilván ne legyen bunkó, lekezelő velem.. És hát talán ezek a legfontosabb tulajdonságok, most nem akarok mindent felsorolni, ami csak az eszembe jut.. De a lényeg, hogy a kommunikáció jól működjön köztünk, jól érezzük magunkat, és ha nem is értünk egyet, akkor se az legyen, hogy mindent a másik fejéhez vágunk, hogy ő rosszul gondolja.. :)
2010. júl. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem: Legyen komoly, de mégis vicces, vegye komolyan a kapcsolatát azzal, akivel van. Tisztelje a nőket! Viselkedjen férfiként, legyen határozott, de ne erőszakos. Keltsen biztonságérzetet. Ne nyafogjon, azt utálom. Legyen igényes, de ne jobban, mint én. Szóval, pl, ha beletúrok a hajába, ne az legyen az első, h elrontom a frizkóját, amin reggel fél órát fáradozott. Ne legyen beképzelt, de lehessen vele incselkedni :P. Ne mutogasson minden dekoratív csajra az utcán és ne fütyülje ki őket, szóval legyen érett. Én személy szerint nem szeretem, ha nagyon bulizós és túl sokat iszik, de ne legyen egy szent fazék sem.xD Vonzóak azok a férfiak, akik nem adják könnyen magukat akárkinek. A lánynak is kelljen küzdenie kicsit. Szeretem, ha intelligens és tájékozott. Hát igen, leírtam egy kb. tökéletes férfit, de persze senki sem az, szóval, mi nők kevesebbel is beérjük!:)..persze, csak viccelek.. Van barátom, persze nem teljesen ilyen, de én nagyonnagyon szeretem!! 18/L
2010. júl. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Udvarol, udvarol, udvarol !

Ha kell legyen komoly, de általánosságban őrült vicces, mindent meg lehessen vele beszélni /nálunk erre való a kád /:D, NŐ-ként tiszteljen, a nadrágot mindenképp ő hordja,de kérje ki a véleményemet , szeressen és mutassa is ki ízig vérig, ne basszon át legyen őszinte , felelősségteljes ember legyen , megállja a helyét az élet minden területén, meló és magánélet !

egyszóval olyan, mint a párom !!!:D ja és nagyon fontos, hogy odaadó apuka legyen, imádja a lányait :D

2010. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Két lábbal jár a földön, olyan ember, akire minden helyzetben lehet számítani. Nehéz helyzetekben nem veszíti el a fejét, intelligens, lehet vele jól kommunikálni. Udvarias, biztonságot sugároz, határozott értékrendje van.
2010. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!