Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gimnazistalányok vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gimnazistalányok vagy az egyetemista lányok a könnyűvérűbbek? Melyik típust lehet könnyebben megkapni egy-egy kalandra?

Figyelt kérdés

ha már oda fajult a világ hogy a 13 éves kislányokat a szüzességük izgatják, érdekelne a válasz.



24/f Köszöntem a válaszokat. Semmi hátsószándékom nincs, pusztán nem tudom erre a választ és titeket kérdelek meg.


2011. nov. 13. 18:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

inkább az egyetemistákat.

gimisek közül azért még akadnak szűz lányok 9.-10.-be és a szüzességüket azért nem egy-egy kalanddal akarják elveszíteni...

2011. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
pl a jogász és gazdasági hallgatók hatalmas ribancok, viszont a mérökhallgatókat még egy csókra se lehet rávenni.
2011. nov. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Az egyetemistákat akkor egy egyetemi bulin könnyebben be lehet cserkészni, 1-1 kalandra ha jól értem.
2011. nov. 13. 18:03
 4/22 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Én jogit tanulok és egyrészt azért van úgy ahogy írod, mert nagyon sok a csaj. Nálunk 250 emberből pusztán 49 fiú van. Alig több mint 20% os arány.
2011. nov. 13. 18:04
 5/22 anonim ***** válasza:

nemtudom én ahány jogász csajjal találkoztam az mind az volt.

Másoknak is ez a véleménye vagy nézd meg VV Esztert.

2011. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
mégis miből mondod ezt. Tehát egy egyetemi bulin egyből letámadtak vagy mégis hogy smint történnek ezek ?
2011. nov. 13. 18:09
 7/22 anonim ***** válasza:
szerinte minél fiatalabb a a lány, annál nagyobb lotyó lehet. szóval én a gimnazistákra szavaznék.
2011. nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Itt nem lehet érdemleges választ adni. A gimisek közt több a szűz ez igaz, de nyilván kíváncsibbak is és hamarabb rá lehet venni őket a szexre, mint pl egy szűz egyetemista lányt, aki ha már eddig várt akkor megnézi kivel fekszik le. Másrészt az egyetemisták felnőttek, egy felnőtt nő hamarabb képes elválasztani a szexet a szerelemtől, mint egy tizenéves fruska aki a romantikus hercegre vágyik és szerelemmel képzeli el a szexet.

Szóval erre sztem nem lehet válaszolni, már csak azért se, mert minden ember más, van aki alapból soha semmilyen életkorában nem menne bele egy kalandba.

2011. nov. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Hát egyet tudj mint jogász hallgató, ha igyekszel mind két csoport tagjai közt szétkefélheted magad!

De nem érdemes, más egyetem hallgatóival, sőt olyan lánnyal sem akivel nem jársz sem egy szemináriumra sem egy előadásra nem érdemes próbálkoznod. (Már ők egy másik srácról/srácokról álmodoznak.

Ha viszont a csaj ezek mellet nem utasít vissza, valamilyen terve van veled. Ez esetben akkor van szerencséd, ha csak rövid távú a terve.

Egyetemistaként még ma is szét lehet a gimis lányokat, bár sajnos évről évre több a kortárs kapcsolat náluk. Viszont ennek előnye is van, hogy sok esetben még inkább csak a tapasztalt fiút az elsőre esettel állsz szemben. ;) Hajrá egyszer vagy egyetemista. Én két évvel jártam tovább csak a szex miatt. Jó amúgy sem volt sürgős letenni a diplomát, mert (így) félállásban egész fizetésért mind a hét évben dolgoztam. ;)

2011. nov. 21. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Áldom az eget, hogy gazdasági szakon vagyok... habár még csak középiskolában, de már itt is mennek a dolgok. Legalább is harmadiktól valahogy beindult minden. Itt is rengeteg a nő, és a pasi arány még szegényesebb, mint amit előttem írtak. Egyébként ennek mi lehet az oka, hogy a gazdasági szakok ennyire 'nőiesek' ?
2011. nov. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!