Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi számít megcsalásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:

hát egy csók.de ha már a pasim megfogná egy idegen csaj kezét az is megcsalás(nálam)

(am a pasimnak el is törném a kezét;)

2010. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármi, amit az ember normál esetben kizárólag a párjával tenne, de nem vele teszi.
2010. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nálam is ugyanez és én is eltörném a kezét:D
2010. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem megcsalásnak az érzelmi megcsalás számít legfőképp.Szal ha a barátom már más lány iránt érez valamit.Ha testileg megcsalna,és lenne rá "érthető" indok,azt még megtudnám bocsájtani.Bár már éltem nyitott kapcsolatban,és jobban működött mint eddig bármelyik kapcsolatom.
2010. júl. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ölelés, kézfogás, csók, szex..

Nagyon féltékeny vagyook:$

pusz

17/L

2010. júl. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a barátomnak van egy olyan baráti köre, ahol az ölelés, egymás ölébe ülés, a kézenfogva sétálgatás fiúk lányok között alap dolog. ezeket én régen nagyon nehezményeztem, de hát azóta megszoktam, és én is bekerültem ebbe a baráti körbe, szóval velem is hasonlóan bánnak.


számomra megcsalás lenne mondjuk a csók. mindegy, hogy véletlen, vagy sem, ittasan csinálta, vagy sem. az ember annyit igyon, hogy tudja vállalni a felelősséget a tetteiért. megcsalás az, ha letapizna egy másik csajt, de az is, hogyha mondjuk félmeztelen képeket nézegetne róla. és persze a szex, akármilyen formában (még akkor is, ha egy lány mondjuk leszopja, vagy kiveri neki, és ő mondjuk nem csinál semmit.)


sajnos bármilyen indok lenne a megcsalásra, én nem tudnám megbocsátani neki, mindenképpen szakítanék vele. alapból nehezen bízok meg bárkiben, és az én bizalmamat csak egyszer lehet eljátszani.

2010. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én már azon kiakadnék, ha a párom egy másik csajjal flörtölne.
2010. júl. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
fogdosástól felfelé nekem már megcsalásnak számít.
2010. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mindenkinek más a megcsalás!valaki itt írta hogy már az ölelés is!ez ember függő,nálam a csóknál kezdődik a megcsalás!én még a flörtöt se nevezném annak!flört az olyan dolog sztem,ha van is valakid,ha flörtölsz nem érzelmileg teszed,flört az jól esik az embereknek azért csinálják,általában a flörtből elég ritkán van szex,legalábbis nekem ez a tapasztalatom!engem pl nem zavar ha a párom flörtől,a flört az csak egy ilyen kifelé mutatás,hogy még mennyire vagyok vonzó?!vagy mennyire talál vonzónak a másik nem!engem nem zavar!de ez sztem ember függő,azt te érzed,hogy hol az a határ ami neked már kellemetlen,vagy cink!
2010. júl. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
elöző voltam!még annyit a flörtel kapcsolatba,hogy én azt azért nem nevezném megcsalásnak,mert ott általában még nem érnek egymáshoz az emberek!
2010. júl. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!