Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most leszek 24 és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leszek 24 és nagyon szeretnék gyereket, igaz, az egyetemet is csak most fejezem be. Hogyan beszélnél a pároddal erről?

Figyelt kérdés

Minden álmom, hogy Anya legyek, méghozzá hamarosan. 2 éves kapcsolatom van, a barátom egy kerek 10 évvel idősebb nálam. Ő már mondta a húgomnak, amikor rólam beszéltek (hátam mögött), hogy Ő vállalna tőlem gyermeket is.. Azonban én ezt komolyan is gondolnám. :)


Hogyan beszéljek vele erről a szándékomról, hogy mi lenne ha belevágnánk? Én igazából mindig arról álmodtam, hogy huszonévesen már lesz egy gyerekem :) Szeretném ezt megvalósítani.



2019. márc. 15. 18:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha minden ilyen szuper, akkor mond meg neki kerek perec.
2019. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Milyen kapcsolat az, ahol 2 év után nem tudod ezt megbeszélni? Félsz tőle vagy mi?
2019. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát rendben :) Igazából jól megvagyunk, szeretjük egymást, de tudom, ez egy olyan téma, amitől sokan megijednek, mert egy gyerek egy életre szól és nagyon nagy felelősség.
2019. márc. 15. 18:23
 4/18 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy csak én bonyolítom túl.
2019. márc. 15. 18:25
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

Én az enyémmel nyíltan, ahogy szoktunk, nem vagyok az a taktikázós típus.

Nálunk is sokszor feljön a baba-téma, de én még körülbelül 2 évet az egyetemen leszek, utána pedig szeretnék legalább ennyit dolgozni, hogy legyen munkaviszonyom (valamennyi van most is, de kellene a szakmámba is).

Felőle jöhetne hamarabb is (szintén közel 10 évvel idősebb, én korodbeli vagyok), úgyhogy abban maradtunk, ha véletlenül úgy alakul, mindenképp megtartjuk.

2019. márc. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm az értelmes választ :) Örülök neki, hogy ilyen normális párod van ! :)
2019. márc. 15. 18:34
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Mondd el neki hogy hagj meg te férfiallat szaporodni akarok :)


De különben elmondod neki és pont. Ha megijed legalább tudod hogy hányadán álltok.


Mondjuk én speciel dolgoznék valamennyit hogy kapj pénzt míg a gyerekkel otthon vagy.

De ezt is inkább az embereddel kéne megbeszélni nem velünk mert nem nekünk szülsz.

2019. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, azaz #7 köszönöm szépen a humoros, de értelmes válaszodat, most sikeresen megnevettettél :D :D Amúgy simán lehet, túlizgulom a dolgot...:)
2019. márc. 15. 18:41
 9/18 A kérdező kommentje:
Végül is idővel a nők többsége úgyis szeretne gyermeket, ez teljesen normális, maximum attól tartok, nem gondolná-e túl korainak, vagy engem túl fiatalnak, hogy 23 évesen szeretnék :)
2019. márc. 15. 18:50
 10/18 anonim ***** válasza:
20%
"Uncsikázom, kérek babókát!"
2019. márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!