Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most leszek 24 és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leszek 24 és nagyon szeretnék gyereket, igaz, az egyetemet is csak most fejezem be. Hogyan beszélnél a pároddal erről?

Figyelt kérdés

Minden álmom, hogy Anya legyek, méghozzá hamarosan. 2 éves kapcsolatom van, a barátom egy kerek 10 évvel idősebb nálam. Ő már mondta a húgomnak, amikor rólam beszéltek (hátam mögött), hogy Ő vállalna tőlem gyermeket is.. Azonban én ezt komolyan is gondolnám. :)


Hogyan beszéljek vele erről a szándékomról, hogy mi lenne ha belevágnánk? Én igazából mindig arról álmodtam, hogy huszonévesen már lesz egy gyerekem :) Szeretném ezt megvalósítani.



2019. márc. 15. 18:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
Csak szerinted minden nő álma ez.Meg minden férfié. N
2019. márc. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%

Normális férfi tudja hogy a szaporodás osztonszeru így nem hiszem hogy meg kellene lepődnie.


Nálam csak azért volt meglepi mert én nem akartam gyereket (én a FFI vagyok) párom elfogadta azt egyszer jött hogy ő most anya akar lenni. De 1 perc se kellett hogy rajojjek hogy normális a kérése. Azt lett kettő is, éppen előlük elmenekültem a garázsba pihenni mert örökké engem nyustolnek :))


A párod döntse el, erőltetni ne eroltesd. Komolyan. Ez a fontos. Neki is nehéz lesz a nők nagyrésze terhessegkor és utána elég nehéz eset mellette a férfi rájön hogy nincs legeny élet (nem baj ha nem csajozós, bulizós etc, akkor is rájön hogy többet a lehetőség sincs meg)


Szoval ezekre figyelj mert egyedülálló anyaként elég nehéz.

2019. márc. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%
Munkahely? Vagy mégis miből akarod eltartani? Hova fogsz szerinted kelleni gyerekkel nulla tapasztalattal ha letelik a 2-3 év?
2019. márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%

Te is, és a kapcsolatod is nagyon fiatal még a gyerekvállaláshoz. Elhiszem, hogy vannak, akikben az ösztönök ilyen állatias szinten tombolnak, de azért az értelmes emberek legtöbbje gondolkodni is szokott, mielőtt összeüt egy gyereket.

Én a helyedben befejezném az egyetemet, keresnék egy jó munkahelyet (elsőre, pályakezdőként kétlem, hogy sikerülni fog), szereznék némi munkatapasztalatot, gyűjtenék pénzt egy lakás beugrójára, magára a gyerekre is (gyerekszoba, orvosi vizsgálatok, játékok, felszerelések, stb), férjhez mennék, és majd csak utána gondolkodnék gyereken.

Pucér pichára nem jó ötlet lebabázni.

2019. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

#13 mivel végzős egyetemista vagyok, és történetesen egy hiányszakmát tanulok,(egészségügyi dolgozó leszek), szinte kizártnak tartanám, hogy ne kellenék majd sehova, amikor a csapból is az folyik, hogy nincs elég eü-dolgozó :)


De volt már rá többször is példa, hogy valaki pont az egyetem után szült nem sokkal, de aztán mégis megtalálta a helyét az életben bőven. :) Nem hiszem, hogy a mai világban ez akkora áthidalhatatlan hátrány lenne már.

2019. márc. 15. 19:59
 16/18 anonim ***** válasza:
33%
Majd akkor szüli a következőt, ő nem anya lesz, hanem Anya, nagy betűvel. Az ilyennek nem is kéne tanulnia, minek.
2019. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem értelek, de lehet, én vagyok csak fáradt. Miért is ne kéne tanulnia annak, aki (viszonylag) korán szeretne majd szülni? Hol itt az összefüggés? Most szüljön minden egyetemista majd 30 fölött, vagy mit akarsz ezzel mondani?
2019. márc. 15. 20:30
 18/18 A kérdező kommentje:
Én teljes mértékben megértem azokat is, akik ebben a korban (vagy netán soha az életben) még nem szeretnének gyereket, és ezt tiszteletben is tartom, de azokat is tartsuk tiszteletben akik vágynak az Anyaságra. Nyilván ez nem azt jelenti, hogy máris azonnal mint az őrült akarok teherbe esni, hanem azt, hogy relative nem sokára, húszas éveimben ez megtörténjen. :)
2019. márc. 15. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!