Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszikeltem egy férfi fénykép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszikeltem egy férfi fényképét az egyik közösségi oldalon. De nem reagált rá. Nincs esélyem?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja nagyon foglalkoztat egy hozzám hasonló korú férfi (huszonévesek vagyunk). Ő kezdeményezte a tegeződést, és több alkalommal tett kedves gesztusokat. Talán félreértettem, mert más nőkkel is hasonlóan viselkedik, sőt még közvetlenebb.Összeszedtem minden bátorságomat, és like-oltam az egyik képét. De nem jelölt be ismerősnek, nem viszonozta a tetszikelést. Így visszavontam a like-ot.
2019. márc. 15. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
😂😂😂😂😂😂😂😂
2019. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
😳
2019. márc. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Jaj, megboldogult lánykoromban tizenpár éve én is csináltam ilyet. Órákig tűnődtem, bejelöljem-e, erre bejelölt! Hú! Mondom, lesz itt valami. Rászántam magam, és ráírtam, hogy hogy van. Erre öt perc múlva kiírta, hogy kapcsolatban és nem válaszolt.


Na mindegy, azt akarom mondani, hogy ne a facebookból ítéld meg. Akit érdekelsz, randira fog hívni, nem lájkokat nyomkod.

2019. márc. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Beszarsz, ezeknek kell majd kitermelni a nyugdíjt.
2019. márc. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Szent egek!
2019. márc. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a magvas gondolatokat. Hihetetlen,egyeseknek mennyire tökéletes a szerelmi életük, hogy másokon élcelődnek. Csak egy véleményt kértem.
2019. márc. 16. 00:14
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Nekem rettentő fura lenne, ha valaki lajkolna a képem, de ismerősnek nem jelölne be. (?) De ha utána visszavonná a lájkot ezek fényében, arra gondolnèk, véletlen volt, eltévesztett, ezért nem is jelölt be, és ezért is vonta vissza.
2019. márc. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Kicsit túlspilázod.

Ez a lájk dolog annyira nem mérvadó. Lehet, hogy nem is tulajdonított neki túl nagy jelentőséget.

2019. márc. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Belájkolod úgy, hogy nem is ismerősöd?!! Édes Istenem! Ennél nagyobb hülyét már nem is csinálhatsz magadból.... lógsz az oldalán, bámulod, csorgatod a nyálad, és ezt vállalod is. Nő létedre lehetne némi tartásod.
2019. márc. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Talán észre sem vette. Másrészt miért kéne egy lajkra bármit is reagálni?
2019. márc. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!