Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akar tőlem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tőlem ez a férfi?

Figyelt kérdés

A neten ismertem meg, pár hónapja beszélgetünk főleg szexuális jellegű dolgokról, de persze felmerült más is. Én 23 vagyok, ő 30, és én elég érzelmileg labilis vagyok, vannak nagyon depresszív időszakaim, stb.

Most a csávó azt mondta, hogy szerinte érékesebb lennék, ha stabilizálnám a mentális állapotomat, de hogy talán elég jól nézek ki ahhoz, hogy felkeltsem egy férfi érdeklődését. És, hogy mivel nagyon visszahúzódó vagyok ezért ritkán merem kifejezni azt, hogy milyen vagyok valójában és emiatt unalmasnak tűnök.


Az első része még oké, mert én is szeretnék kiegyensúlyozottabb lenni. Viszont - ezt persze nem dicsekvésből írom egy anoním oldalon - engem nagyon sok férfi vonzónak tart, soha nem volt ezzel problémám és nem is kértem ki a véleményét. A másik pedig az, hogy ő egyrészt alig próbált normálisan megismerni, másrészt pedig ha én unalmasnak tartok valakit, azt nem is kedvelem meg, és nem akarok vele sok időt eltölteni. De ez a férfi kb. minden nap keres, és szeretne látni (skype-on). Egyszerűen nem értem, hogy miért, ha unalmasnak tart és azt is mondta, hogy nem szereti az online "kapcsolatokat".



2019. márc. 14. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne az egésszel nagyobb baj szerintem,csak az,de az a legnagyobb,hogy ez a férfi így nyilatkozott Rólad.Bár a helyedben egy vadidegennel azért nem osztottam volna meg olyan információkat,hogy érzelmileg labilis vagy stb.Viszont szerintem ez a férfi egy bunkó.Kb. kihasználni akarja a gyengeségeid,manipulálni,aztán Te meg még nagyobb kakiba taszítanád magad.
2019. márc. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne tudd meg, a férfiak mire képesek egy punciert... :DD

Hát biztos nem véletlenul fektet ebbe ennyi energiát, hogy mindennap keres.

Nem hinném, hogy unalombol, vagy csak barátkozni szeretne....

2019. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Miért ne keresne egy csinos fiatal lányt, aki jól néz ki és főleg szexuális dolgokról beszéltek....


Egy depressziv instabil ember pedig kapcsolatra nem érdekes, ezért irta hogy változz meg.

Igy a jelenlegi állapotodba arra jó vagy neki hogy csak felszinesen beszélgessetek, de többre nem.


Én is szivesen beszélgetnék veled.

2019. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha skypeos a srác, ne olvadj el tőle! Puhítani és manipulálni akar, gondolom szexet akar.
2019. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem az sem lenne ellenemre, ha csk szex lenne köztünk, mert csak frusztrál ez a szituáció. de ezt tudja egyébként. viszont nagyon messze lakik (nem is európában) ezért nem tudok csak úgy átugrani, különben valószínűleg már megtettem volna.
2019. márc. 14. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez felejtős. Ilyen távkapcsolatba nem érdemes belebonyolódni.
2019. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!