Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitol fugg az, hogy valamelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol fugg az, hogy valamelyik ferfi nepszeru a noknel, valamelyik meg egyaltalan nem?

Figyelt kérdés

Ez benne van a genekben?


Vagy van olyan, hogy fiatalabb koraban nem volt nepszeru, aztan meg igen? Esetleg forditva?


2019. márc. 16. 12:48
1 2
 1/12 Clay Morrow ***** válasza:
Hát jelentős részben az adott férfi génjeinek összessége meghatározza, hogy milyen. Nincs erre egy külön gén, ami eldönti ezt.
2019. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sok sok önbizalom.
2019. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Ha az illető tősgyökeres fèrfi,ösztönösen férfiként cselekszik:

- Ambìciozus,cèlokkal rendelkezik

- rendelkezik erőforràsokkal vagy mindent megtesz èrte,hogy rendelkezzen bàrmi àron

- ebből következik egzisztenciàja van

- izmos erős fèrfias testalkat,minimum 80kg

- igènye van az èlmènyekre,utazgatàsra,jönni menni

- intèzkedik amikor kell,nem rinyàl hanem elintèzi a dolgokat mindig,problèmàkat mindig megoldja nem sìrankozik

- meg tudja csinàlni kisebb nagyobb hàz körüli teendőket,csap szerelès pl

- prèmium ruhatàra van,stílusos

- rendben tartja lakàsàt patyolat minden

- vezető,aki koordinàl

- tanìtó

- szexuàlis intelligenciàja extrèm magas

- Nagyon magas EQ


Szerintem ez tesz minket fèrfivà,igazi fèrfivà.

2019. márc. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3ashoz csatlakozva az is fontos, hogy szeresse a nőket (nem nőcsábász) és tisztelje is őket.
2019. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Így van 4-es,de ehhez olyan csaj kell aki mimdem tekintetben megfelel nekem ès èn neki.


Pàrom kiràlynőkènt kezelem tenyeremen hordozom amìg ,,ìgy viselkedik", de èn vagyok a kiràly ès ha nem hozza a szintet akkor elveszem tőle a jó dolgokat.

Azonban egy igazi nő megfelelően bànik velem ,ès èn megfelelően vele.

2019. márc. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hogy kell extrem magas szexualis intelligenciat elsajatitani? Vagy az veleszuletett?
2019. márc. 16. 13:36
 7/12 anonim ***** válasza:

Tantra tanfolyamok,Yoni masszàzs tanfolyam, olvasàs technikàkról.

Plusz figyeled a nőt folyamatosan mi jó neki,bìrod többször egymàs utàn,könnyen ràhangolòdsz a nő testère,tudod mi kell neki.

Ezeket tanfolyamok,gyakorlat,könyvek,akàr szexuàl pszichològussal koznultáció.

2019. márc. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pff, nekem most pont jól esne egy szép masszőrnő, jól átmasszírozná unott testem. :)
2019. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jól néz ki.
2019. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90+ százalékban azon múlik, hogy nézel ki, főleg genetiaki tulajdonságokat néznek a nők: jóképűség, magasság, széles vállak, mind olyan tulajdonság, amin nem lehet változtatni. Minden más századrangú.
2019. márc. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!