Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szép lányok és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szép lányok és a nagyon helyes fiúk! Ti náltaok volt már olyan, hogy nem jöttetek be valamelyik fiúnak/lánynak? Ez egyáltalán lehetséges, ha igen mi az oka?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 13:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek egyforma az esete. Akit te nagyon szépnek látsz, az lehet, hogy másnak egy totál átlagos kinézetű személy, és ő egy olyat lát gyönyörűnek, aki szerinted nem az. Szóval ebből kiindulva simán lehet, hogy egy általánosságban vett szép lány/fiú sem tetszik mindenkinek.

És a sors fintora, hogy legtöbbször éppen annak nem tetszünk, aki nekünk kellene :(

2013. febr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%
Engem még nem utasított vissza senki aki nekem bejött. Sokaknak bejövök, és néha túlzottan beleélik magukat, hogy esetleg lehet köztünk valami, de biztosan vannak akiknek nem lennék szimpatikus, csak ugye ők ezt nem közlik velem, tehát nem tudok róla. 18/L
2013. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A.Romanov ***** válasza:

Olyan 7-8-9/10 vagyok, de válaszolok :)Ja.. eddig egyszer volt hogy az illető teljesen elutasító volt. Sajnos az, hogy helyes az ember önmagában kevés. Én folyton olyanokat találok, akiknek már van pasija, így jelenleg egyedül tengetem napjaim :)


20f

2013. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem minden a külső...
2013. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Kivéve ha az ember ronda mer‘ akkor kb. mibdenki elhajtja a vérbe.
2013. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Látom itt nincs hiány önbizalomban!
2013. febr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A.Romanov ***** válasza:
100%
#6 Szerintem jobb ha az ember magabiztos mint hogy önbizalom hiányos legyen... Nem? Ezen az oldalon minden kisgyerek azt kapja, hogy "légy magabiztos" meg "nyugodtan kezdeményezz" De ha nem hiszi el magáról, hogy helyes, mikor mégis az, sosem fog kezdeményezni. Úgyhogy ne bomlassz.
2013. febr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok nagyon szép, tehát a másik oldalt tudom megszólaltatni. Ha van egy nagyon jó pasi, akkor pont amiatt nem kellhet, hogy túl jónak érzem magamhoz képest. Egyszer a barátnőimmel iszogattunk, és pár koktél után jó bulinak tűnt lerakni a telefonszámomat a teraszon ülő leghelyesebb pasi asztalára. Nagyon jót röhögtünk, de a pasi utána találkozni akart velem! Én meg nem mertem elmenni a találkára, mert 85 kilósan képtelen lettem volna levetkőzni egy olyan pasi előtt, aki bármilyen 10 pontos nőt megkaphatna és nyilván topmodellekhez volt hozzászokva. Egy túl helyes pasiról azt gondolja az ember lánya, hogy k-rógép, hűtlen, és mivel nem akarunk állandóan ilyesmik miatt idegeskedni, jobbnak látunk egy hétköznapibb srácot, aki ugyanúgy tud tetszeni.
2013. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lenne lehetséges? Hálistennek nem egyformák az emberek, ízlés terén sem, ezért nincs is univerzálisan szép lány/helyes fiú. Hiszen a szépség is relatív, mindenkinek mást jelent.

Másrészt a külső megfoghatja az embert, de ez csak a kezdetre elég. Sok olyan ember van, aki bár külsőre jól néz ki, de két mondata alapján le lehet szűrni, hogy egyébként viszont teljesen műveletlen, egy idióta, vagy egy érzelmi csődtömeg, ilyenkor pedig már semmit nem jelent a szépség, ha az ember egy komoly kapcsolatot keres.

2013. febr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
8-as, bizony ám, majd megállapodunk a hétköznapi srác mellett, családot alapítunk és évekkel később a férj mellől lépünk le kúrni a 10 pontossal. True story. :)
2013. febr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!