Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit csináltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit csináltatok volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Házibuliban voltunk, 4-en egy szobában. Én a barátnőmmel meg egy másik pár akikkel haverok/barátok vagyunk.

A csaj ittasan elkezdett vetkőzni és produkálni magát, meg mászni a srácra. Táncolt félmeztelenül meg minden..

Elég kellemetlen volt az egész


2019. márc. 16. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Egy pohár víz az arcába hogy észhez térjen, aztán vittem volna haza hogy aludjon egy nagyot, mert elég gáz amit művelt. Persze én már 30 felett vagyok, nekem ez már nem olyan nagy szám, 18 évesen lehet, hogy máshogy reagáltam volna
2019. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
20 felett vagyunk mind egyébként
2019. márc. 16. 17:57
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Első körben megbeszélném vele, hogy ez mégis mi volt, ha nem értené, hogy ez miért probléma, akkor meg kiraknám.
2019. márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Félreértitek!! Én nem a csaj pasija vagyok :D
2019. márc. 16. 18:00
 5/9 anonim ***** válasza:

"én a barátnőmmel, meg egy másik pár"

ezt elég könnyű félreérteni.

2019. márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A barátnőmet nem nevezném “a csajnak”.

Szerintem elég egyértelmű volt a megfogalmazás

2019. márc. 16. 18:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha meg idegen "csaj", akkor legyen ez a pasija gondja.
2019. márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel a csoportos szex titeket akkor tipli, ha meg igen... Nincs ebben nagyon mit túlgondolni
2019. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elkezdtem volna rámászni a barátnőmre és lett volna egy jó négyes.
2019. márc. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!