Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti voltatok már hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már hasonló helyzetben ha igen mit csináltatok? LENT.

Figyelt kérdés
Van egy fiú egy idősek vagyunk tudom hogy tetszem neki de én nem úgy nézek rá és nem is akarok. És mindig próbál közeledni, már próbáltam volna elmondani neki hogy nem lehet semmi de megsajnáltam hogy hogy esne neki így NEM mondtam semmit. Szerintetek mit csináljak hogy "leszálljon" rólam vagy már nem is fog??? Nekem más tetszik és jóban vagyok azzal aki nekem bejön és hallotta már nem egyszer de SEMMI.... Durván 2 hónap van a suliból MIT CSINÁLJAK? Segítsetek?? :)

2014. máj. 12. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Mond el a srácnak hogy nem az eseted ennyi.
2014. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De fontos nekem mint barát ezért nem akarom megbántani dew már leírtam fent is :)
2014. máj. 12. 14:57
 3/10 anonim ***** válasza:
te egy busz vagy? mert leszállt rólad xDDDD
2014. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
menny oda hozzá és mond neki ezt: xy nem vagy az esetem de maradhatunk barátok ezért léccives ne nyomulj
2014. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Valóban nagyon ÉRTELMES LEHETSZ :D
2014. máj. 12. 15:01
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot de NEM SZERETNÉM megbántani :) Tudom hogy esne ez fordított esetben is :)
2014. máj. 12. 15:01
 7/10 anonim ***** válasza:
ha viszont nem bántod meg lehet tönkreteszed a tudtod nélkül is az életét mert nem fog tudni kapcsolatokat kialakítani mert reménykedni fog hátha meggondolod magad
2014. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van :/ Remélem nem olyan hogy leragad reménykedni :) Nem az a "nyálas" fiú :)
2014. máj. 12. 15:07
 9/10 anonim válasza:

mond el neki nekem egyik barátommal volt ez csak fordítva...barátok voltunk majd rájöttem, hogy többet érzek mint barát összeszedtem a bátorságom és elmondtam neki igaz visszautasított, de közelebb kerültünk...de egy idő után úgy döntött legyünk vele bunkó meg minden mai napig nem tudom miért...

az a legjobb ha őszintén elmondod neki, hogy mit érzel és, hogy nem akarod elveszíteni mint barát.

remélem tudtam segíteni :)

2014. máj. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem :) Sajnálom és köszönöm a tanácsot :)
2014. máj. 15. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!