Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú, lányok! Titeket zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú, lányok! Titeket zavarna ha a barátotoknak/ barátnőtöknek olyan tetoválása lenne ami az exére emlékezteti?

Figyelt kérdés
Pl. az ex neve?
2019. márc. 16. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Eleve nem jönnék össze komoly kapcsolatra olyan átgondolatlan emberrel, aki közös tetkókat csináltat.
2019. márc. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elottem szoloval teljesen egyetertek, es igen nagyon zavarna!
2019. márc. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
egyértelműen nem is jönnék össze vele. az okos embereket szeretem
2019. márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Egyet értek az előttem szólókkal. Nem maga a tetoválás a baj, hanem hogy normális ember eleve nem varratja magára a párja nevét. Főleg nem ilyen pár hónapos kapcsolatokban mint manapság divatból szokták.

Nekem ezek a tipikus börtöntetkók jutnak róla eszembe mikor a kopasz kigyúrt csávónak végig van írva az alkarján, hogy "ERZSI".. :D

Két ismerősöm is van akik ex tetovált nevével élnek. Egyikőjükkel a tetkó elkészülte után 1 héttel szakított a pasija. A másiknak 2 ex neve is fel van varratva, mert a második barátnőjét zavarta, hogy az ex miért kapott tetkót, szóval felkerült az ő neve is. Már ők sincsenek együtt. Tényleg nem értem, hogy mire jó ez.

2019. márc. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, furán hangzik, de engem egy név, a járás kezdetének dátuma vagy valami hasonló fantáziátlan hülyeség jobban zavarna, mint valami olyasmi, amiről ránézésre nem lehet megmondani, hogy mi a jelentése. Amúgy át kell alakítani, rá kell tetoválni valami mást, és meg van oldva.
2019. márc. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az igényes tetoválást, de ez nálam kizáró ok lenne, pont azért, amit az előttem válaszoló írt.
2019. márc. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!