Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire füst az ha 2 éve nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire füst az ha 2 éve nem szexeltem 28 éves pasiként, pedig én akartam?

Figyelt kérdés

Csúnyának tartanak a nők, "az a csúnya gyerek", így beszélnek rólam.


Ja meg nincs a csillagos egekbe kitörő karrierem se.


Ti mióta nem szexeltetek, akik nem szexeltek már régóta?


F/28


2019. márc. 17. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Én januárban szexeltem utoljára. Februárban meg kinyaltam egy nőt, aki viszont nem viszonozta. Azóta semmi. :(


29/f

2019. márc. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egyre közelebb vagyok hozzá hogy elmenjek egy prostituálthoz.

Az Internet miatt szerintem sok pasi nem szexel.

2019. márc. 17. 08:36
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Simán össze lehet szedni itt is nőt dugópajtinak.
2019. márc. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
# 3 Ha van benned valami vonzó, legalábbis ami a mai társadalomban annak számít. Ha nincs, akkor nem fog menni, de ugye, akkor miért is lenne igényed rá? Hahh, sajnos az ösztöneink keltette igényeket nehéz elnyomni, hiába irracionális. Lehet, hogy nem tudok semmit nyújtani, de akkor is szeretnék kapni, egyszerűen vágyok rá, lehet pont az töltené ki az űrt a lelkemben, holott ez baromira nem igaz, de kivetítem rá minden fájdalmamat, sikertelenségem okait az életben. Pedig csak fajfentartási célt szolgáló ösztön, de mégis tönkre tud minket tenni, vagy épp felemelni, egy adott pillanatra.
2019. márc. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Én 28 evésen pont 28 éve nem szexeltem.
2019. márc. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
#3 vagyok. A vonzó az bennem, hogy értelmes vagyok és jó a méretem. Viszont nem vagyok jóképű sem nagydumás, mégis közel 20 lánnyal voltam együtt...
2019. márc. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Küldj már egy arcképet nekem. Nem hiszem, hogy olyan csúnya lennél! 27/L
2019. márc. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
" füst"??????
2019. márc. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!