Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten füst ha a tömegközl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten füst ha a tömegközlekedésen elkezdem nyomni a sódert ismeretlen csajoknak?

Figyelt kérdés

Tegnap költöztem Budapestre és most szociális pillangóként készülök felrobbanni a városban.


Falni akarom az életet. De nekem az kevés hogy egy szórakozóhelyen vagy bárban leszólítsak egy lányt.


Én már a metrón is csajoznék.


De az itteni lányok ehhez hozzá vannak szokva hogy ilyen kalandorok betámadják őket?


F27


2018. aug. 19. 22:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%

Szép estét Balázska! :)

Persze, nyomjad a sódert!

2018. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%
Lófüttyöt laksz te Pesten. Tudod ki vagy te valójában? Egy 50-es, Borsod megyei, bajuszodra rászáradt pörköltszaftos, zokni-szandálos vízóraleolvasó. :)
2018. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
76%

Ez a bizinyos “füst” szó egy új szlogen ? 😂😂😂

Balu kapitány most 27 éves vagy?

Skizofrén vagy hogy mindig másnak adod ki magad más problémával és más életkorral ??

2018. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
54%
Hagyd ki a kedvenc fővárosomat a robbantási terveidből! Neked se, nekem se, senkinek se tesz jót..
2018. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
83%

egyre jobb nevek lol


Hát próbálkozz, csak ne siető, elfoglalt, zenét hallgató lányokkal.

2018. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%
Ha így beszélsz meg se fognak érteni.
2018. aug. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
68%
szervezek neked jótékonysági csajozást hogy egyem a füleidet..ekkora gond keríteni valakit?
2018. aug. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
86%
mi az hogy FÜST? :D
2018. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

"Balu kapitány most 27 éves vagy?


Skizofrén vagy hogy mindig másnak adod ki magad más problémával és más életkorral ??"


27 vagyok. Nem szoktam másnak kiadni magam és mindig a saját problémáimról szoktam kérdezgetni.


Nem vagyok skizofrén.

2018. aug. 19. 23:09
 10/32 A kérdező kommentje:

"Ha így beszélsz meg se fognak érteni."


Én az irodalmi magyart beszélem...északkeleti nyelvjárás..

2018. aug. 19. 23:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!