Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha viszonylag csúnya pasiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha viszonylag csúnya pasiként ilyen minőségű barátnőt szeretnék az mennyire füst?

Figyelt kérdés

Arcra legyen kb. ilyen színvonal : [link]


Test : feszes, vékony, formás, szép bőrű.


Legyen intelligens, kedves, jóravaló, humoros, szeressen dolgozni, legyen házias, legyen fehérmájú.


Én külsőre ugye nem vagyok egy szépfiú, ezen kívül elég nehéz jellemem van, makacs vagyok, eléggé antiszociális is.


Túl nagyok az elvárásaim vajon?


F/27


2018. máj. 7. 01:03
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
98%
Nem az volt, hogy szociopata vagy meg valami ánusz, és ezért nem kell neked nő?
2018. máj. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Uránoszi férfi vagyok azt írtam így jól megvagyok nők nélkül is.

Viszont azért én is vágyom rájuk, csak éppen tudok teljes életet élni nélkülük is.

Szociopata is vagyok, ez igaz.

2018. máj. 7. 01:10
 3/39 anonim ***** válasza:
98%

Álmodj királylány...


Egy ilyen nő röhögve talál nálad kívül-belül jobbat.

2018. máj. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
98%
Igen, messze túl nagyok az elvárásaid, mivel te ronda vagy, leharcolt, ezenkívül alpári, ja, és sötét, mint az éjszaka.
2018. máj. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Bro', nálad a külső a legkisebb probléma.
2018. máj. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a külsővel van a probléma. Hanem neked van egy lista elvárásod, de te is leteszel valamit az asztalra? Ha beteg, ápolod? Besegítesz neki a háztartásba? Elvégre ő is dolgozna és elvárnád, hogy utána ő csináljon mindent még otthon? (házias)

Legyen kedves (gondolom kivétel nélkül mindig), de te azért lehetsz macsak és nehéz jellem, és antiszoc.

Stb.


Magyarázd már el, hogy te mit tennél meg érte hosszú távon, miben változnál meg, hogy meg is tartsd? Mert ezzel a mentalitással lehetnél te Alain Delon 2, egy kis idő után úgy otthagyna, mint eb a kaksiját.


Meg mit jelent az, hogy Uránoszi férfi vagy? Mit akarsz egy földi nőtől? Keress magadnak egy Uránoszit!

2018. máj. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Mar leirtuk a multkori kerdesed alatt, hogy nem lesz csajod. De jol lesz kint Nemetbe a mosogatasbol, biztos tellik majd qvkra is
2018. máj. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy most komolyan. Amellett, hogy egész álló nap hányod ide ezeket a majomságokat, mit csinálsz? Mármint értelmes dolgot, amitől fejlődhet a lelked, tested, szellemed; amitől valakinek érzed magad. Ki fog simulni az agykérged, ha nem stimulálod valami értelmessel.
2018. máj. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre az egy pozitív dolog,hogy az "evolúciónak" köszönhetően fejlődött az emlős, négylábúból (róka,puma,mit tudom én),felemelkedett,kétlábú lett (senior c++ fejlesztő) :)
2018. máj. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Egyéb kívánság?


Sokkal inkább ott kezdődik a probléma,hogy "ilyen minőségű barátnőt " minősége a boltban vásárolható terméknek van....

2018. máj. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!