Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm hízni kezdett és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm hízni kezdett és nekem ez nagyon tetszik. El merjem mondani neki?

Figyelt kérdés

Lányok, hasonló helyzetben hogyan fogadnátok, ha a barátotok megmondaná, hogy bejön, hogy híztatok?


A barátnőm eleve sem volt vékony (160 cm, 65-68 kiló), de pár hónapja elkezdett észrevehetően hízni, és szerintem ez még jobban áll neki, még szexibb. Nem beszéltünk róla, de szívesen elmondanám neki. Szerintetek lehet?


24/F



2019. márc. 19. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szentem simán elmondhatod :D

Persze ne csak úgy rázúditsd inkabb csak utalj erre :) ki tudja lehet h ha érzi h bejön neked még többet hízna :D

2019. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan elmondhatod, lehet, jól fog esni neki, de tartsd tiszteletben, ha úgy dönt, hogy neki ez nem felel meg, nem érzi jól magát a bőrében, és vissza szeretne térni a kiindulósúlyára.

Illetve ha valóban néhány hónap alatt szedett fel meglehetősen sokat, anélkül, hogy az étrendje vagy a napirendje változott volna, egészségügyi probléma is lehet a háttérben, amit jobb nem elhanyagolni.

2019. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne a súlyát említsd, hanem hogy mennyire szexinek találod őt.

Amúgy tényleg el kell gondolkodni az egészségügyi problémán is. Pajzsmirigy, hormonok, stb.

2019. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell hízást, meg súlyt emlegetni, egyszerűen mondd neki, hogy mostanában nagyon csinos és még jobban tetszik neked.

Viszont ha észrevehető hízásról van szó, akkor szépség ide, vagy oda, azért annak mindig van valami oka és nem feltétlenül jó.

2019. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Mondd neki, hogy imádod, hogy ha rácsapsz a seggére, az még akkor is rezeg, mire hazaérsz munkából. :D
2019. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Direkt lefogynék anorexbe.
2019. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Ágyban is érzékeld vele, hogy jobban akarod őt, kezdeményezz, játszadozz olykor vele, jobban fogdosd, puszilgasd, csókolgasd, így jobban is elhiszi :)
2019. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Gyúrj máshova is pin@@t rá és akkor észreveszi hogy megdagadt 😂
2019. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen mond azt kb hogy mennyire izgatóak a kerek idomai .......imádod hogy szex közben jól meg lehet fogni.

Azért ez a folyamat csak egy darabig jó...

2019. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
Te beteg vagy! Egyszer én is örültem amikor egy vékony barátnőm kis segget növesztett. Jó izmos formas segge lett a kőkemény peckes 75/D melléhez. Arányosabb lett így.
2019. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!