Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok értékes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok értékes senki szemében? Gyűlölöm magam azért amiért nem tudok olyan lenni, mint más

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok, és még nem volt egy pár hónapnál hosszabb kapcsolatom. Úgy érzem engem sosem szerettek és tiszteltek egy kapcsolatban. De úgy általában úgy érzem, hogy nem érdeklem az embereket. Unalmas, csendes ember vagyok. Legutóbb is azt gondoltam hogy megtaláltam az igazit, az ismerkedési köreink is nagyjából stimmeltek, de aztán mégis átvert, eldobott magától. Mindenhol azt olvasom hogy szeressem magam, de mégis hogy, ha senki sem képes szeretni?
2019. márc. 19. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Vigasztaljon az hogy még fiatal vagy!
2019. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha te nem szereted magad és nem kezeled magad értékesként, akkor más sem fog. Ha egyedül nem megy, kérd szakember segítségét, egyáltalán nem szégyen.


27N

2019. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a “szeresd magad” dolog nem feltétlenül vonza be azt, akit kell. Nagyon sok ember van. De csak egyet kell találni, akivel érdekesek vagytok egymásnak. A külső is megtévesztő lehet, mert van amikor csak arra figyelnek fel. De ha a külső nem fogja meg az embereket, akkor nehezebb. Szerinted megteszel mindent amit lehet a külsőért?
2019. márc. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért szeressen más, ha te sem szereted magad?
2019. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fordítsuk meg és meglátjátok, miért fontos: hogyan várható el, hogy más szeressen és tiszteljen, ha saját magadat sem szereted és tiszteled?


Nyilván te sem tudnál ilyen embert komolyan venni és tisztelni.Vannak hasznos könyvek, előadások a témában, nem fogok regényeket gépelni. Röviden a megfelelési kényszered is szépen elengedhetnéd amit az emberek felé támasztasz magaddal szemben. (Miért baj az, ha csendes vagy? Kinek baj?)


Ha unalmasnak tartod magad, miért, és mit teszel ellene?

ÉS legfőképp: miért más emberektől teszed függővé és alakítod ki magadról a képet egyáltalán, hogy mennyire vagy értékes, vagy izgalmas?

2019. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Adok a külsőmre, igyekszem csinosan öltözködni, ápolom magam, edzek is azt mondják mások hogy csinos, szép vagyok.
2019. márc. 19. 19:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha a hajad rendben van nem kell fodrász.

Ha a körmeid is szépek nem kell manikűrös.

Ha csinosan öltözködsz nem kell stylist.

Ha sportolsz nem kell személyi edző.

Ha a lelked nincs rendben, azt tudod ki rakja rendbe?

2019. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én sem tudok olyan lenni mint más. nem tudok normálisan kommunikálni és nincsenek barátaim, kapcsolatom se nagyon volt még csak egy távkapcsolat. rengeteget szenvedtem évekig mert más embereknek sosem voltam olyan fontos mint ők nekem aztán valami megváltozott. tudod mi?

elkezdtem magamat rakni az első helyre és nem mások után kuncsorogni. megtaláltam a szenvedélyem, ami éltet és motivál. boldog lettem. továbbra sincsenek barátaim de pár éve csak magamnak élek és sokkal de sokkal jobban érzem magam

27N

2019. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha minden kapcsolatod elején azt várod, hogy majd ő lesz az igazi, akkor persze, hogy csalódni fogsz. 26 éves, mások által szépnek tartott nő vagy. Teljesen normális, hogy jönnek-mennek a kapcsolatok, majd 30 éves korod után ráérsz megállapodni. :)
2019. márc. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha tiszteled magad,a férfi is tisztelni fog.Ezt ùgy kell érteni,hogy öszinte vagy magadhoz,nem hazudsz saját magadnak.Kimutatod az érzéseidet,szeresd magadat.
2019. márc. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!