Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál olyan pasival aki 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan pasival aki 28 éves és szarik az egész karrierkedésre, WOWozik, segédmunkás, és nem izgalmas, misztikus személyiség?

Figyelt kérdés
2019. márc. 19. 21:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
nem. a lányokat szeretem.
2019. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha tauri akkor nem!
2019. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Otthagytad a Mekit? Ne már. :(
2019. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább megszeretem a lányokat.
2019. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%

húúú ha tudnád hány nő áll össze ilyennel.

és nem is akár milyen nők.

2019. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Semmiképpen sem. Mondjuk én most tanárira járok, vannak céljaim, és zavarna hogy neki nincs. Kb arra gondolnék, hogy majd én eltartom őt, miközben wow ozik.

Főleg így, hogy mindjárt 30, és nem is érdekli még mindig.. Ez gáz.. Menekülj amíg tudsz.

Amikor én összejöttem a párommal, pultozott (suli mellett én is), de van OKJ s végzettsége , amivel tud könyvelni, sőt azt elég jól ki lehet építeni. Láttam benne a motivációt, hogy szeretne jobb életet, saját kocsit házat stb.. Így nyilván nem voltam olyan hogy az akkori helyzetét nézzem, mivel értelmesen, mélyen el tudtunk beszélgetni. Ma már más a helyzet, összeköltöztünk és elég jól megvagyunk. Olyan ember, akire mindig tudok számítani, és megdolgozik azért hogy meglegyen ami kell, amit akarunk. Számunkra az élet nem abból áll hogy otthon ülünk.

De ha neked megfelel, akkor legyél vele, mindenkinek mások az igényei.

2019. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
18%

Ha segédmunkás akkor hogy wowozik (pótlékokból fizeti)?

Amúgy attól függ, hogy milyen az a "nem izgalmas, misztikus személyiség". Mert ha azt jelenti, hogy egy lusta, egoista f**z akkor nem.

Ha meg nem hisz ezekben az ezotérikus sz*rságokban, empatikus és kedves akkor meg igen.

Az se mindegy hogy viszonyul az én karrieremhez mert nekem fontos a munkám meg a pénz, szóval ha szabotálni akar repül.

A wowozás nálam előny, mert ez azt jelenti, hogy xboxozhatok és psezhetek, de szerintem nem sok lányt érdekli az ilyesmi - mondjuk biztos vannak hozzám hasonlók akik fiúkat keresnek.

2019. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Hamvas rétihéja ***** válasza:
37%
Misztikus? :D
2019. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ugye ez most nem komoly? Nem. De gondolom ez egyértelmű meghát erre is lett kihegyezve. Legalábbi ez érződik.
2019. márc. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Milyen egy misztikus személyiség?
2019. márc. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!