Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Debrecenben van bordélyház?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben van bordélyház? Ha igen hol?

Figyelt kérdés
Olyan helyre gondolok, ahol szobát lehetne bérelni rövid időre a párommal, nem prostik között válogatni akarok, egyikőnknél sem kivitelezhető az együttlét, hagy ne mondjam, miért. Komolyan kérdezem, hasznos infókat várok. Előre is köszönöm.
2010. júl. 3. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hotelszoba?
2010. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1nek igaza van
2010. júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt én se értem, miért kell ehhez bordélyház...kivesztek egy szobát valami panzióban és kész...
2010. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezek szerint elvétitek a lényeget. Egy hotelban/panzióban/stb 1-2 nappal előre kell szobát foglalni, ráadásul csak egész napra lehet, ami már csak ár szempontjából sem jó megoldás. Mi ennél jóval rugalmasabb helyet keresünk, és jó lenne, ha lenne olyan lehetőség, ahol mondjuk órás felosztásban lehetne bérelni. Én pedig úgy tudom, hogy a klasszikus bordélyházak pont így működnek. Persze más lehetőség is jó lenne csak a fentiek szerint feleljen meg.
2010. júl. 3. 18:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Menjetek fel vmi panelház tetejére xD
2010. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
sajnos nem tűnik túl effektív megoldásnak ;D
2010. júl. 3. 18:24
 7/10 anonim ***** válasza:
ez nembordélyház hanem búvóhely, keress rá googlen
2010. júl. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"sajnos nem tűnik túl effektív megoldásnak ;D"


Miért is? Én mindig oda jártam xD

2010. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sok városban adnak ki szobát 1-3 órára, és tudják hogy mire. Ha egy éjszakára akarjátok akkor az 6-8 ezer forint ifával ha jól sejtem. De ekkor egész este élvezhetitek egymást!


Keress a neten szállást vagy használd a pár órára kifejezést a keresésben!

2010. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem kell 1-2 napra előre foglalni! Ha így lenne akkor ez betenne a túrizmusnak! Amúgy meg nem kell egész nap ottlennetek. másnap reggel 10-ig mehet minden ami jól esik, mondjuk délután 6-tól. Ha a 6-8 ezer az sok nektek akkor sátrazzatok, végülis nyár van! :)


A New York-i egyezmény miatt hazánkban illegális a bordélyházak üzemeltetése, ráadásul a bordélyba csak magadat kell vinned, csajt nem!

2010. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!