Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor apadnak el az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor apadnak el az ismerkedést illető kérdések? Már mindenről volt szó, úgy érzem.

Figyelt kérdés
Van aki cirka 10 éve ír ide, sosem lett senkije, mire vár.
2019. márc. 20. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Jó esetben nem úgy szokott ez lenni, hogy "elapadnak" az ismerkedést illető kérdések és megszakadna emiatt a beszélgetés, hanem folytatódik a kapcsolat miután megismertétek egymást. A te esetedben nem.
2019. márc. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet elég nőket kritizáló rinyakérdés
2019. márc. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1

:D

Itt, itt(!) mikor dugul el a kérdésfolyam.

2019. márc. 20. 11:21
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Amikor ezek a kérdezők megtanuljâk használni a keresőt.De amùgy.soha,mert a sajât helyzetét a legtöbben másnak ítélik meg a többi eddig feltett kérdéshez viszonyítva.
2019. márc. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak elapadni, hiszen ezek gyakori kérdések...
2019. márc. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Anno a család kategóriába vagy hatszor írtam ki ugyanazt a kérdést, ugyanarról a problémás családtagról. Olyan szintű elkeseredés volt bennem, hogy muszáj voltam ott kidühöngeni magamat. Írtak nagyon jókat és nagyon sokat jelentettek a támogató szavak. Persze a kérdések között hónapok teltek el.

Nyilván a "való életben" nem változott semmi, mivel nagyrészt nem rajtam múlott.


Akik ide kérdéseket kiírnak, szerintem olyan mélyen maguk alatt vannak vagy annyira arrogánsak, egoisták, hogy nem fogják fel, velük is van baj (nekem is nehezen esett le, hogy idióta vagyok én is, nem kéne annyit pörögnöm rajta). Bár szerintem van jó pár normális kérdés is, amikor látszik, az illető tényleg próbálkozott és mégsem jött össze senki neki.

2019. márc. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Soha a büdös életben.
2019. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Büszkén hirdetik a főoldalon, hogy 2006 óta az interneten, szerinted mindenki visszateker az első kérdésig ami az 1500. oldalon van?

Amúgy van olyan, hogy valaki a kérdésed miatt ír rád privátban, tehát igen, van értelme újat írni.

2019. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne visszatekerni 1500 oldalt?Létezik a kereső,kulcsszó használatâval.
2019. márc. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!