Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megfelelő reakció egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megfelelő reakció egy olyan üzenetre, amit az illető több embernek is elküldött?

Figyelt kérdés
Nem tudok mit reagálni, ugyanis valakk, aki állítólag szerelmes belém, meglepett egy idézetes képpel, amit nagy valószínűséggel nem csak én kaptam, hiszen továbbított üzenetként jelenik meg a beszélgetésben. Mindig is volt egy érzésem, hogy több vasat tart a tűzben, de ezzel beigazolódott a gyanúm. Nem tudom, hogyan reagálhatnám le. Legszívesebben nem is válaszolnék semmit, csak szeretném, ha tudná, hogy nem vagyok hülye. Mert ezzel szerintem annak néz.
2019. febr. 22. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztosra akart menni, így több nőnek is elküldte. Neked csak annyi a teendőd, hogy ezután szóba se állj vele. Nézzen mást madárnak. :)
2019. febr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de a továbbított üzenet nem feltétlen jelenti azt,hogy másik nőtől kapta,és Ő elküldte Neked is.Pl.ha a munkahelyén találta,akkor a belső címéről továbbíthatta először saját magának.De nekem is van több emailcímem,amikről szoktam magamnak emailt küldeni a fő emailemre,önéletrajzos csatolással stb.Igazából akármi lehetett.De az is ,amit Te írsz,viszont ha nem a hibákat keresnéd benne,hanem a lényegre koncentrálnál,mámrint arra,hogy kaptál valamit,akkor örülhetnél is.Az meg hogy azt hiszed hülyének néz tipikus esete a kevés önbizalomnak,amikor már el se hiszed tetszhetsz egy férfinak.
2019. febr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtam, hogy vajon direkt csinálta-e így. :D Mert ha nem, akkor nagyon szerencsétlen. :D
2019. febr. 22. 12:10
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok naív. :) Mindig is volt egy megérzésem. Ezt érzi az ember. Csaltak már meg és tudom, milyen az az érzés. Amikor tagad valaki, meg hülyének próbál nézni.

Mentette volna le a képet és küldte volna úgy. :)

2019. febr. 22. 12:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Férfiak nem csinâlnak ilyet direkt,nem is foglalkozik ilyen aprôságokkal,hogy továbbított látszik-e vagy nem.Semmi jó véleményed nincs magadról(2)
2019. febr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért mentse el a képet és küdje el ùgy,mert Te nem bízol senkiben?Az komoly.Ilyeneken csak nők gondolkodnak.De még gyakran én sem.
2019. febr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ebből aztán le tudod szűrni, hogy nincs jó véleményem magamról. Igenis van. És elhiszem, hogy tetszem neki, mert mondja. Viszont, hogy szerelmes lenne, azt kétlem. Én ha szerelmes vagyok valakibe, nem másolt meg továbbított üzeneteket küldök neki, hanem veszem a fáradságot.

Tudom, hogy nem foglalkozik vele, hogy látszik-e, mert akkor nem így csinálná. Lehet, hogy nem is tudja, hogy látszik. Talán szólnom kéne, hogy legközelebb ügyesebben csinálja. :D

2019. febr. 22. 12:18
 8/8 anonim ***** válasza:

" Csaltak már meg és tudom, milyen az az érzés. Amikor tagad valaki, meg hülyének próbál nézni."


Már ezelőtt a mondat előtt is írtam,hogy semmi nincs.Annyi se hogy elhidd nem fog átverni mond.Ezután meg még biztosabb vagyok.

A férfi nem gondolkodik annyit,hogy ilyen továbbított üzenet lesz e láthatón gondolkodjon.De hidd,ahogy szeretnéd.Akkor további sok sikert

2019. febr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!