Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy fiut akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy fiut akinek kesobb kiderult mennyaszonya van de nem ertik meg jol egymast, de meg nem akarja elhagyni mert nem ismer elegge. Talalkozzak meg vele, vagy inkabb felejtsem el, meg nem vagyok bele szerelmes de erzek valamit iranta?

Figyelt kérdés
2008. febr. 24. 01:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

En jartam egy fiuval akinek menyasszonya volt de csak azutan merte elarulni miutan egyutt voltam vele...ugy tettem mintha mi sem tortent volna...aztan szepen elhivtam hozzank es elmagyaraztam neki, hogy szerintem nem jo dolog csalni es en nagyon rosszul ereznem magam a menyasszonya helyeben akit velem csalt meg. Fogja meg kivulrol a kilincset es csukja be maga utan az ajtot.

Draga, az a ferfi aki veled csal es panaszkodik az akkor is csalni fog ha mar veled lesz es ugyanugy panaszkodni fog.

Ezt nagyon jo dumanak tartja egy-ket nem eppen esztol kidurrano agyu farok. A nok szive megesik rajtuk stb...

Higyj nekem en mar voltam ott. Velem is csaltak aztan engem is csaltak pont ilyen volt a helyzet amit leirtal.

Keress olyan fiut akinek csakis te vagy es senki mas, onallo es vidam, nem egy panaszos "bogomasina" nem ferfias az ilyesmi!

2008. febr. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyet értek az előttem szólóval! Gondolj csak bele, mi lenne, ha te lennél a menyasszony?! Szerintem neked sem esne valami jól! Ha tényleg nem értik meg egymást (bár szerintem ez kamu), akkor miért nem hagyja ott, csak egy másik nő miatt akarja "dobni"?! Felejtsd el sürgősen, amíg nem vagy belé szerelmes, mert nagyon össze fogja törni a szívedet!
2008. febr. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!