Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felev utan a semmibol keresi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felev utan a semmibol keresi meg az ex?

Figyelt kérdés

Van valaki akivel talalkozgatok, feleve szakitottak a baratnojevel aki amugy nagyon problemas volt.( O illetve a baratai meseltek miket muvelt a csaj)


mondta is h eleinte nehezen fogadta el a lany hogy szakitottak irogatott neki hivogatta majd mikor mar vegkepp letiltotta mindenhonnan emailt irt neki..


Viszont olyanokat hallok vissza kozos ismerosoktol akik nem tudjak hogy mi talalkozgatunk mar jo ideje, es aki ismeri az excsajat is hogy a csaj szerint csak fasirt van.. majd ket het mulva ismet hetvegen elkezdte hivogatni a volt noje mikozben egyutt voltunk egy barati tarsasaggal bulizni..

en nem is tudtam rola, masfele voltunk de a barataink mondtak (ok sem tudnak rolunk) hogy

“X-t is hivta a volt baratnoje de fel se vette sokadik hivasig, aztan felvette es megis le is koptatta. “


En masnap rakerdeztem nala hogy a semmibol hivogat a volt baratnod?

Es azt mondta h igen biztosan berugott a csaj es eszebe jutott h O meg a varosban lakik stb stb



Szerintetek lehet ez h a semmibol igy feltunjon vki exe? Mi masik varosban voltunk bulizni nem is talalkozhattunk vele...

Vagy beszelgethet vele hebe hoba szerintetek azert keresgeli meg a lany?


En kaptam lakaskulcsot is “x”😂 lakasahoz es altalaban egyutt is vagyunk mindennap.....


koszi a valaszokat.. de nem tudom a helyzetet mar hovatenni..:)


2019. márc. 21. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig voltak egyutt az ex-szel?


mert pl egy 10 eves kapcsolat utan lehet, hogy fel eve csak "fasirtban" vannak, ismerkednek masokkal stb, aztan ahogy eltelik egy kis ido, ujra osszejonnek.

Tobb ïlyen pelda is van a kornyezetemben.


ha csak ilyen par honapos, 1-2 eves dolog volt koztuk, akkor erdekes.


a pasi is lehet ludas abban, hogy a lany azt hiszi, csak szuneteznek.

ilyenre is ismerek tobb (!) peldat.

nem szakitottak stb, de az uj nonek az lett mondva, h vege, a regi pedig nem tudta, h nem szunet van, hanem szakitas.

ilyenkor ertheto, ha a lany keresi.



es igen, az is lehet, hogy a te hatad mogott talalkozgatnak tovabbra is

2019. márc. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%

Tegyük fel, hogy mindenben igazat mond neked a srác (szerintem igazat mond).

Valószínűleg azért nem mondta el, mert nem akart kiakasztani téged feleslegesen. És igen, van ilyen, hogy fel év után random részegen kiakadva felhívja valaki az exét

2019. márc. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Siman feltunhet, miert ne tunhatne fel? Es tenyleg nem mindegy, hogy mennyit voltak egyutt. Sok ismerosom kibekult nem egyszer. Az meg, hogy a pasid beszelget-e vele, mi honnan tudjuk? :D De ha te nem vagy felvallalva, meg senki nem tud rolatok, nem lennek abban ennyire biztos, hogy nem csak egy dugipajti vagy addig a sracnak, amig ki nem bekulnek.
2019. márc. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!