Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyenkor mindegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor mindegy ki keresi a másikat? Vagy kinek "illik"?

Figyelt kérdés

A barátommal beszélünk minden nap, pontosabban e-mailben szoktunk meg nyilván találkozunk személyesen is amikor lehet. Ő minden reggel ír nekem, minden nap. Küld egy olyan jó reggelt-üzenetet, kérdezi hogy aludtam, van hogy elmond mást is, ha van mondanivalója, amit még nem mondott. Reggel szinte kivétel nélkül ő keres engem. Ilyenkor délután/este nekem "illik" jobban keresni őt? Én szeretek vele este is beszélni, de csak pár mondatot, érdekel, hogy telt a napja. Van, hogy én írok neki mert gondolok rá és érdekel de van, hogy ő ír magától este is. Mikor ír, mindig jó érzés, mert érzem, hogy gondol rám, érdeklem, eszébe jutok. Viszont néha nem tudom írjak-e, vagy várjak rá. Nem akarom, hogy úgy érezze, nem érdekel, bár amúgy nem ezt mutatom felé, ugyanakkor azt se akarom, hogy megunjon. Persze attól még, hogy írok 2 sort, nem fog megunni... csak vannak olyan napok, amikor olyan a téma hogy órákon át írunk egymásnak és nem akarom hogy azzal együtt az agyára menjek.


Ha minden reggel ő ír, kinek illik például este?


2018. júl. 6. 18:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Azért nem akartam mindig én írni esténként, hogy lássam eszébe jutok-e magától... de tőle már az is nagy teljesítmény hogy minden reggel ír, mert amúgy másnak nem ír annyit, mint nekem.
2018. júl. 6. 18:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Őszintén nem értem, mi a jó neked abban, hogy ilyen felesleges kombinálásokra és játszmákra pazarolod az időd? Amikor eszedbe jut és szeretnél ráírni, akkor ráírsz, függetlenül attól, hogy ki írt utoljára, ennyire marha egyszerű az egész. Úgyse abból fog kiderülni, hogy mennyire vagy neki fontos, hogy hányszor ír rád egy nap, pláne, ha nem ilyen pötyögős típus, teljesen felesleges ezen kattognod.
2018. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy normális kapcsolatban soha nem várunk arra, hogy ki mikor ír, és nem gondolkozunk olyanon sem, hogy kinek mikor illik.


Akkor ír mindenki amikor szeretne írni amikor szeretne hallani a másik felől, szeretné tudni, hogy mi van vele.


De csak azért írni mert az egy megszokás, mert az egy amolyan napirendi pont, és csak azért válaszolni mert úgy tartja úgymond az illem, az egy óltári nagy baromság. Az már nem igazi.


Sőt ez nálatok már már erőltetett.

2018. júl. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ne már. Hány évesek vagytok? Így vagytok kapcsolatban, hogy ezen sakkozol? Ne kombinálj, írj, amikor van mit mondanod.
2018. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azt sem akarom, hogy úgy érezze csak ő tesz bele a kapcsolatba, csak ő keres de attól is tartottam, hogy majd én írok neki ő meg közben nem is kíváncsi rám. Meg, amúgy ha kíváncsi vagy valakire, írsz neki, nem? Szóval lehet nem is érdeklem annyira, én meg írok neki...

És azt se akartam hogy írjak mikor nem kíváncsi.

2018. júl. 6. 19:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Írj, mikor úgy érzed írnod kell. Ha emiatt "megun" akkor jobb is, hogy most derült ki hidd el.
2018. júl. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tehát nem akarod, hogy úgy érezze, hogy...

Értem. Mi lenne, ha megbeszélnéd ezt vele, hiszen róla van szó. Mellesleg én és a barátnőm összevissza jelleggel írunk egymásnak. Egyikünket se érdekli, hogy ki írt utoljára/mikor.. Ezen agyalni, hogy mit tegyek nehogy ez vagy az történjen.. egy kibszott káros agymenés. Azon gondolkodni ami nem létezik, csak létezhet, és ezt a létezhet-et megpróbálni elkerülni :))))

2018. júl. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megbeszéltem vele és mondta, hogy az, hogy nem ír, nem azt jelenti hogy nem érdeklem. Meg, hogy egyik nap korábban, másik nap később ír.

Mondtam neki, hogy mivel korábban egyszer elhidegült tőlem, és akkor ez volt az egyik jele, ezért van bennem egy félelem, hogy ugyanez van és nem mondja de kiderült nincs ilyenről szó. Meg tudom hogy nem kellene ezen agyalni, mert amúgy meg sok jelét adja, hogy szeret ami talán fontosabb is.

2018. júl. 7. 07:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Helyes.
2018. júl. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!